B-dorost opět vítězný

Starší dorostenci porazili svého soupeře ze Sokolova

V sobotu druhý nejstarší dorost přivítal na hřišti Loko Vršovice soupeře ze Sokolova. S konečně zaplněnou lavičkou mohl nastoupit letos poprvé doma na travnatém hřišti. Klokani soupeře přehrávali a nedovolili jim ani střelbu na branku. Za celých 90 minut vyslal Sokolov na Bricína pouze dvě střely mezi tyče. Zato kluci z Bohemians vystřelili jen v prvním poločase hned devětkrát. Jiskra se řítil dvakrát osamocen na brankáře Tomuska, ale přízemní střely mu bohužel vychytal. I další šance končili na brankáři hostů.
Do druhé půle naskočili Havel s Bartákem a tento tah se později ukázal jako prozíravý. Marek Barták skóroval zatím ve všech letos odehráných mistrovských utkáních a šnůru se rozhodl natáhnout! Z pravé strany centroval Havel, Kraus ve vápně na míč nedosáhl a na zadní tyčce chytře čekal Barták. Samozřejmě situaci přetavil v gól a poslal Bohemians 1905 do zaslouženého vedení. Na hřišti se poté objevil i Slánský a Klokani nadále pokračovali v dobré hře. S travnatým terén si poradili mnohem lépe než soupeř a proto i nadále mohli hrát velice aktivně. S dalším střídáním trenér naopak chvilku počkal a těžil z toho celý tým. Na Krausův roh si naběhl nejvýše Řezníček, který svůj čtvrtý zápas okořenil premiérovým gólem. Při potlesku opouštěl hřiště a nahradil ho navrátilec Trýzna. Do konce zápasu zbývalo již pár minut a zápas skončil tedy vítěžně pro domácí 2:0. Ostrostřelec Marek Barták skóroval v letošní sezóně již podesáté a popáté v řadě. Doufejme v jeho pokračující šnůře i v příštím zápase proti Libuši. Na druhém konci hřiště se činil i Bricín, který ve svém desátém zápase vychytal již třetí nulu.