B-dorost poprvé padnul

Na Libuši jsme ztratili vedení a prohráli 2:3

Zápas na mokrém terénu na Libuši jsme nezačali příliš dobře. Prospali jsme začátek a soupeř nás bojovností přehrál a vstřelil vedoucí gól. Rozhodčí ofsajdovou situaci posoudili ve prospěch domácích my už jsme útočníka Primuse nestihli doběhnout. Domácí vedli 1:0, jenže již o pár minut později byl na konci akce Trýzna a dokázal se prosadit a vyrovnat. Fotbal to byl nahoru dolu a na obou stranách byla k vidění bojovnost.
Druhá půle ukázala snad ještě více bojovnosti a k tomu i emoce. Na obou stranách se začalo žlutit a v některých pasážích měl každý tábor zcela jiný názor na danou situaci. Občas překvapivá rozhodnutí rozhodčích nás ale herně neztrhla a když Slánský přihrával a Havel střílel, dostali jsme se do vedení 2:1. Šance jsme měli, dokázali jsme se dostat i do zakončení, jenže další góly nepřicházely. Je nutno říci, že i domácí se díky rychlým a přesným pasům dostávali do obrovských příležitostí, jenže akce končili na Smrčkovi. Až přišla 67. minuta a z rohu se v malém vápně nikým neatakováný dostal k hlavičce libušský Ivanča a srovnal. Přibližně o deset minut později se po diskutabilním zákroku dostávají k míči domácí a jednoduchou příležitost využívají k otočení zápasu. Po chvilce se bohužel na naší straně opět žlutí a to během pár vteřin hned dvakrát. Navíc obě dvě žluté dostává stejný hráč a musí opustit hřiště. Zákeřné zákroky na hřišti k vidění nebyli, ale i tak rozhodčí vytáhnul žlutou kartičku hned osmkrát (5x B1905, 3x Libuš). Zápas byl velice vyhrocený a na obou stranách pracovali hodně emoce. Herně jsme ale dneska nezaostali.