Vítězství 6:2 pro B-dorost

Klokani Meteor přehráli a zaslouženě vyhráli

Již od první minuty jsme soupeře přehrávali a nedali jsme mu sebemenší šanci ke skórování. Naopak jsme udeřili my. Celá akce začala u našeho vápna, když dlouhým výkopem našel Bricín rozeběhnutého Krause, který z half voleje neměl problém vstřelit úvodní branku zápasu. Hned za dvě minuty se akce opakovala. Úvodní slovo měl náš gólman, následoval výkop, Havel atakoval posledního obránce, který v tlaku zazmatkoval a hlavičkou krásně přehodil svého brankáře. A už jsme vedli 2:0. Kombinačně jsme pražského soupeře jasně přehrávali. Dolejš se centrem snažil oslovit své spoluhráče ve vápně, ale nikoho nenašel. Havel a poté i Maxa měli další šance ke skórování. Našim největším soupeřem byl ale dneska terén. Drželi jsme míč na svých kopačkách, ale místy jsme měli problém s jeho udržením a odskakováním. Vysokým presinkem a maximálním herním nasazením jsme soupeře odzbrojovali již ve středu hřiště. Ke konci zápasu přišla třetí gólová akce. Na pravé straně našel krásným centrem Řezníček Havla a ten po minulé neúspěšné akci složil reparát. Hlavou umístil míč krásně k tyčce a stanovil tak poločasové skóre na 3:0.
Druhý poločas jsme ale nezvládli. Alespoň co se týče začátku druhé pětačtyřicetiminutovky. I když Havel zachoval v zakončení chladnou hlavu a zvýšil na 4:0, Meteor se začínal dostávát více do hry. Kombinoval a dostával se stále blíže a blíže k našemu vápnu. Bricín nejdříve jednu tutovku soupeře zlikvidoval konečky prstů a vytáhl míč těsně vedle své levé tyčky, ale na samostatný nájezd ze strany a následný lob byl již krátky. Po chvilce se Meteor dostal u vápna k balónu a křižnou střelou snižoval už na 4:2. Závěrečná dvacetiminutovka ale patřila nám. Opět jsme ovládli střed hřiště, odkud jsme dokázali dostávat balóny za soupeřovu obranu. Havel se proměnil do role přihrávače a oslovil Trýznu, který se v zakončení nemýlil. V úplném závěru při akci 2 na 1 Havel odmítl hattrick a přihrával před prázdnou bránu osamocenému Vobořilovi. Ten jen doklepával a završil gólový účet na 6:2.