B-dorost nestačil na Spartu a prohrál

I přes lepší druhou půlku zápas skončil prohrou 1:4 pro Klokany

Od první minuty hráli oba dva mančafty útočný a atraktivní fotbal. Jenže Sparta se postupně dostávala do většího tlaku před našim vápnem. Až přišla 12. minuta a individuální akce z jejich pravé strany. Nezachytili jsme začátek této akce a to bylo rozhodující, gólman s tím už nemohl nic dělat a letenští se dostali do vedení. Pro nás byl problém se na delší dobu dostat na polovinu soupeře. Naše jednotlivé řady hráli daleko od sebe a proto jsme nezachytávali rozjetou kombinaci Sparty. Naše obrana byla neustále pod tlakem a čelila nájezdům sparťanů. Ve 34. minutě se Sparta prosadila přes stejnou stranu a vedla již 2:0.
Druhý poločas z naší strany začal lépe. Snažili jsme se vepředu hrát ve více lidech a dařilo se nám to. Byli jsme určitě nebezpečnější, než v prvním poločase. Ale i přesto se gólu dočkala Sparta. Při špatné komunikaci v našich zadních řadách se soupeř lehce dostal k míči a skórovat pro něj už nebyl problém. I tak jsme se ale nevzdávali a cítili šanci. Dopředu jsme pustili čerstvou sílu a bylo to znát. Střelou po zemi zpoza vápna se rozhodl ohrozit soupeře Hubínek a podařilo se mu to. Míč letěl k tyčce a snížili jsme na 1:3. Jenže hned vzápětí se opět po individuální akci soupeř prosadil a stanovil tak konečné skóre na 1:4. I když se do slibných příležitostí dostal dvakrát Jiskra a poté i Slánský, gól jsme již nevstřelili. Po sympatičtějším druhém poločase jsme podlehli 1:4. Na soupeře jsme neměli jednoznačně individuálně a to bylo rozhodující. Jinak byl vidět atraktivní fotbal a z obou stran pochopitelně plný obrovského nasazení.