B-dorost proti Roudnici rozhodl ve druhé půli

Druhý nejstarší dorost ve druhém poločase zabral a vstřelil tři góly

Za celý první poločas jsme neviděli ani na jedné straně vážnější situaci. Oba dva mančafty hráli zodpovědně a kombinačně. Do první příležitosti se dostal Kraus, který z levé strany dostal balón na hranici vápna, ale mířil těsně vedle tyčky. Po půlhodině musel hřiště opustit Plamínek, který si po skluzu soupeře přivodil blíže nespecifikované zranění chodidla. Po chvilce odjel na vyšetření do nemocnice a od fotbalu si na jeden, či dva týdny odpočine. Před odchodem do kabin se snažil ještě branku ohrozit Řezníček, ale ve skluzu jeho rána neměla přiměřenou razanci. Proto na světelné tabuli svítil poločasový výsledek 0:0.
Ve druhém poločase se naše hra postupem času zlepšovala a my se dostávali více do šancí. Až jsme se do té největší dostali opět po dlouhém výkopu gólmana a dohrané situaci. Smrčka "našel" Bartáka a ten při dotírání dostal pod tlak hostující defenzivní hráče a těsně před brankovou čárou doklepával míč již do prázdné branky. Dostali jsme se do vedení a na naše kopačky se vliv klid. Více jsme kombinovali na jeden dotek a míč jsme měli více v držení, než náš dnešní soupeř. V 69. minutě se po standardní situaci dostal k míčí Žaloudek a patičkou dopravil míč za brankovou čáru a nás do vedení 2:0. Na hřišti už byl i Hubínek, který naši hru ještě více rozhýbal a zpřesnil. Po dlouhé době se na hřiště podíval i navrátilec Egert, který se po vleklé rekonvalescenci vrátil do naší sestavy. Dneska se ale posunul přímo na hrot útoku. Přesně o deset minut později, než padl náš druhý gól, se ke střele dostal podruhé v krátkém časovém sledu Hubínek a stejně jako poprvé vypálil dělovku přímo do roudnického gólmana. Ten střelu dokázal vyrazit pouze před sebe, kde stál Žaloudek a pro něj už nebyl problém dopravit míč za záda Lukeše. Za dalších deset minut chtěl Radek svůj střelecký apetit zavřšit třetím vstřeleným gólem a zasadit poslední tečku za svoji skvělou půlhodinou. Vypíchl obráncům balón a řítil se sám na branku, jenže se dostal do špatného střeleckého úhlu a přihrávka již na jeho spoluhráče nedorazila. Po chvilce rozhodčí zapískal konec utkání a my jsme Roudnici porazili rozdílem tří branek.