U13:Propadli v Příbrami

Po nevýrazném výkonu U13 prohrála s domácí Příbramí.

V rámci 9.kola cestoval ročník 99 k mistrovskému utkání do Příbramy.Utkání se odehrálo na hlavním stadionu StarTip areny ,což mělo být pro hráče motivace navíc.Vstup do utkání byl odlišný na prvním hřišti A tým na soupeře vletěl ve slušném tempu a přišlo brzké vedení.Bohužel tato aktivita vydržela pouze úvodní pětiminutovku.B tým začal utkání velmi ustrašeně a nechal se později jako druhá skupina od svého soupeře zatlačit.Příbram na nás vyvinula pressing ,my jsme se v situacích kdy jsme byli pod tlakem nedokázali absolutně vůbec vyrovnat a vyráběli jsme neskutečné hrubky.Domácím jsme doslova darovali prostor a klid ke kombinaci.Nedůraz v osobních soubojích byl dalším plusem ,který hrál do karet domácím.Tým A se oklepal z domácího tlaku ,až po povedené akci ve které šel Hlinák sám na branku.Brankář Příbrami akci přerušil faulem v pokutovém území následovala tedy penalta ,která byla z dorážky proměněna.Poločas po tragickém výkonu z naší strany skončil 9:4(5:1 a 4:3) ve prospěch domácích.Naši hráči nesplnili v prvním poločase tentokrát vůbec nic z toho co bylo řečeno.Do poločasu druhého jsme chtěli o 100% podat lepší výkon soupeře napadat již od rozehrávky.Na hráčích byla vidět vetší chuť a odhodlanost to co nám výrazně chybělo v prvním poločase.A tým začal dobře soupeře zatlačil na jejich polovinu hřiště a donutil k dlouhý nákopům či odkopů co zámezí.Dařilo se i v koncovce kde se podařilo vsítit dvě branky ,jenže to bylo vše zbytek poločasu se Příbram osmělila a byl to podobný obraz prvního poločasu.Podobně tomu bylo také na druhém hřišti kde hrál tým B.Ve druhém poločase přišlo mírné zlepšení ,ale i nadále bylo k vidění plno fatálních chyb v základních herních činnostech jednotlivce.V dnešním utkání by se dal vyzdvihnout výkon  Jaroše to je ovšem velice málo.Po velmi rozpačitém a tragickém výkonu Příbram zaslouženě zvítězila konečných 13:7.

Nezbývá nám nic jiného než se dát dohromady a odčinit tento výkon hned v dalším ligovém kole ve kterém přivítáme České Budějovice.