U13 Zvládli utkání s Viktorii Plzeň

Klokani po slušném druhém poločase vezou vítězství.

V rámci 11.kola cestovali klokani na půdu Viktorie Plzeň.Očekávalo se utkání plné osobních soubojů jak tomu bylo v Příbrami.Začátek utkání byl opatrný z obou stran převážně míč na kopačkách ale držela Bohemka ,která si vypracovala na obou půlkách hřiště úvodní šanci.A tým se snažil o kombinační hru jenže scházela rychlost či přesnost.V 7.minutě poslal Bohemku do vedení Filip Malý to bylo ovšem ze strany A týmu vše poté si vzali slovo hlavně domácí.B tým svého soupeře postupem času zatlačil a vytvořil si tlak ,ale chyběla finální fáze.Do osobních soubojů jsme chodili pouze z padesáti procent čím jsme nabídli Plzni přecházet do protiútoku.Ta nás v 26.minutě potrestala útočník domácích využil protiútoku a opravdu elegantně přeloboval brankáře Fialu.Po inkasovaném gólu se podařilo domácí tým ještě více zatlačit a po rychlé kombinace z pravé strany se prosadil Hlinák.Neuběhla ani minuta a podařilo se vsítit další branku po gólu Hisema.První poločas výsledkově skončil 2:3 v náš prospěch ,ale výkonnostně hlavně B tým vůbec neoslnil.
Do druhého poločasu jakoby nastoupila úplně jiná Bohemka než v prvním poločase.Hned od zahájení se podařilo diktovat tempo hry přidali jsme i větší pohyb bez míče,důraz v osobních soubojích a také zrychlení kombinace.A tým svého soupeře přehrál ve všech směrech a po krásných akcích přidával branky ,kterých mohlo padnout i více.B tým také ve druhém poločase soupeře přehrával ,ale v koncovce se tolik nedařilo.Domácí Viktoria Plzeň pouze kosmeticky upravila skóre když se prosadila na obou hřištích z protiútoku.Hráči předvedli hlavně ve druhém poločase solidní výkon ovšem stále to ještě není jejich výkon stoprocentní.

V příštím kole klokani zajíždí opět na hřiště soupeře tentokrát do Tábora.