U13: Utrápené vítězství nad Motorletem

V 16.kole jsme se nastoupili k prvnímu domácímu utkání jarní části proti Motorletu.

V předehrávce 16.kola České ligy mladších žáků jsme přivítali na domácím hřišti Motorlet.Díky celkem početné marodce jsme museli utkání odehrát opět na prvním hřišti bez střídání a na druhém s jedním hráčem.Absence některých hráčů byla opravdu v tomto utkání opravdu vidět ,protože po celé utkání nás provázela nepřesnost,klid a také myšlenka.Od začátku utkání bylo vidět že nás nečeká nic jednoduchého Motorlet pozorně bránil a vyrážel do rychlých protiútoku.Klokani k dnešnímu utkáni nebo k prvnímu poločasu určitě přistoupili odevzdaně chyběla nejzákladnější věc a to touha,chuť po vítězství.Z příliš častých nepřesností pramenilo plno chyb po kterých si soupeř dokázal vytvářet slušné brankové příležitosti.Těmto věcem se musíme vyvarovat jinak nás to může příště mrzet.Ve vyrovnaném prvním poločase kde se hrálo převážně ve středu hřiště prosadil idividuálně až Letuan Anh.

První poločas skončil remízou 1:1 jelikož na druhém hřišti se do černého trefil Motorlet.Hlavní cíl do druhého poločasu bylo zlepšit hru bez míče více se nabízet, zpřesnit kombinaci  a přechodovou fázi.Druhý poločas už přinesl mírná zlepšení hlavně v individuálních herních výkonech.Soupeře se nám začalo dařit přehrávat a v některých momentech dostat pod tlak.Utkání bylo opravdu velmi vyrovnané díky naší dnešní neschopnosti.Za dnešek musíme vyzdvihnout výkon hráče Jáchyma Šimečka ,který dvěma krásnými brankami výrazně podílel na dnešním vítězství jen tak dále.Do dalších utkání musí celý tým o 100% přidat ,protože se nám již blíží zápas jara s týmem AC Sparta Praha a takový výkon by rozhodně nestačil.

V 16.kole se klokani s datem narození 99 představí v Prachaticích.