Páteční statistiky

Jak si vedl Petr Nerad a celý tým Bohemians při vítězné předehrávce 24. kola?

Bohemka zvládla v pátek zápas s Teplicemi a připsala si do tabuly Gambrinus ligy důležité tři body. Nyní máte možnost se podívat na týmové statistiky utkání, ve kterém Klokani svého soupeře přestříleli v poměru 15:10, z toho letělo na branku celkem sedm, respektive čtyři střely. Duel byl pohledem statistik jinak velmi vyrovnaný. Bohemians ovšem dokázali především kvůli povedenému druhému poločasu zápas dokonale otočit, vstřelit celkem tři branky a vyhrát!

Statistika

Virtuální Ďolíček se dále zaměřil i na hvězdu pátečního střetnutí. Petr Nerad vstřelil svůj první ligový gól v kariéře, který byl nakonec i vítězným. O dvanáct minut později přihrával Horovi na pojišťující branku a oba tak završili skóre na 3:1. Jak si ale vedl v dalších ohledech? Kolik naběhal kilometrů, kolik absolvoval sprintů a kolik zkazil přihrávek, to vše můžete vidět zde.