Reprezentační šestnáctka prohrála úvodní zápas

Na úvod UEFA Development Cupu podlehli reprezentanti Rumunsku 2:4.

Na úvod turnaje hraném v Srbsku podlehli reprezentanti do 16 let stejně starému výběru Rumunska o dvě branky. Do utkání zasáhl i hráč Bohemians Praha 1905 Antonín Vaníček, který naskočil do druhé půle za stavu 1:2. "Hráli jsme dobře, ale rozhodly detaily v obraně, které oni dokázali využít," hodnotil po zápase Vaníček. Za Českou republiku se trefili ve 21. minutě Jakub Rezek z Olomouce a v 60. minutě Ondřej Lingr z Karviné. Matěj Chaluš, druhý nominovaný hráč z Bohemky, do utkání nezasáhl.

"Dneska nás čeká rozbor u videa a budeme se připravovat na další zapas, který nás čeká ve čtyři hodiny odpoledne se Srbskem," dodal Vaníček. Domácí reprezentace porazila v úvodním utkání turnaje Bulharsko 1:0.