Nominace na gól sezony - Zdeněk Zlámal

Hlasujte na stránkách bohemians.cz a zvolte nejhezčí branku sezony.

Ve čtvrtém kole Synot ligy zavítali Klokani na Julisku, kde se zápas nevyvíjel podle jejich představ. Po dvou slepených brankách Bergera v prvním poločase si Zdeněk Zlámal připisuje hned několik skvělých zákroků a drží naděje Bohemians stále nad vodou. V 72. minutě Jindřišek proměňuje penaltu a najednou je "klokanů" plné hřiště!

Po závěrečném tlaku a dvou rozích Milana Jiráska se k hlavičce ve vápně dostává úplně osamocený Zdeněk Zlámal, který za malý okamžik vstoupí do historie nejenom klubu, ale celé Synot ligy. Jako první brankář se totiž dokáže střelecky prosadit ze hry. "Neuvěřitelné, neuvěřitelné," hodnotí skvělý okamžik v přímém přenosu České televize Jaromír Bosák. "Zlámal bude nesmazatelně vepsán do historie Klokanů," hned dodává.

V posledním okamžiku utkání Zlámal srovnává hlavičkou na konečných 2:2 a zachraňuje pro Klokany bod do tabulky. Především se ale zapsal do historie českého fotbalu.