Jak si vedla Bohemka minulý týden?

Virtuální Ďolíček opět přináší souhrn výsledků mládežnických oddílů za poslední týden.

U19
FK Ústí nad Labem - Bohemians Praha 1905 5:3 (3:1)
Branky: 4. Vlasák, 11. Kroupa, 21. Benda, 63. Vlasák, 82 Fábera - 38. Le Tuan (Kocourek), 49. Novotný (Vrána), 72. Duong.
Bohemians Praha 1905: Kouba - Stojanovski, Václavík, Malý (46. Duong), Farkaš (63. Jaroš) - Nátr, Le Tuan, Vrána - Hlinák, Novotný, Kocourek (79. Mareš).
Hodnocení trenéra Kordy: "Náš nevydařený vstup do utkání, kdy jsme po našich chybách dvakrát inkasovali, rozhodl o výsledku utkání. V dalším průběhu jsme sice domácí přehrávali, ale při našem tlaku jsme znovu dostávali laciné branky a domácí bojovným výkonem dotáhli utkání k vítězství."

Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec 1:2 (0:2)
Branky: 61. Hlinák - 11. Kováčik, 19. Jelínek.
ŽK: Václavík.
Bohemians Praha 1905: Fiala - Růžička (84. Jaroš), Václavík, Malý, Farkaš (84. Buneš) - Le Tuan (46. Gregor O.), Nátr, Hlinák - Vrána, Novotný (46. Duong), Kocourek (46. Mareš).
Hodnocení trenéra Kordy: "Ve vyrovnaném prvním poločase vstřelili hosté 2 branky a šli do vedení, my jsme se nedokázali gólově prosadit a hosté tedy šli do kabin s dvougólovým náskokem. Po poločase jsme se zlepšili a vytvořili si více brankových příležitostí, ale protože jsme dokázali proměnit pouze jedinou, skončilo utkání vítězstvím hostů."

U17
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 3:0 (2:0)
Branky: 5. Zeman V. (Koubek), 40. Krunert (Osmančík), 58. Vala D. (Krunert).
Bohemians Praha 1905: Zeman D. - Jirsa, Moltaš, Vala P., Osmančík - Brož (49. Vala D.), Krunert, Zeman V., Peričevič (56. Zoubek) - Koubek (71. Yukhymenko), Procházka (76. Plíšek).
Pohled trenéra Szekerese: "Vyrovnané utkání tabulkových sousedů rozhodla naše dobrá poziční hra proložená osobní zodpovědností každého hráče včetně efektivnější činnosti před soupeřovou bránou. Již v páté minutě díky dobrému presinku a následné sérii svižných a přesných přihrávek po ose Peričevič - Koubek zakončoval do odkryté branky PROCHÁZKA - 1:0. Hosté pak lépe drželi míč, vše však bez výraznějšího ohrožení naší svatyně. V závěru poločasu zastavil soupeř individuální průnik Osmančíka nedovoleným způsobem. Nařízený přímý kop KRUNERTA po teči zdi skončil v brance bezmocného Nejedlého - 2:0. Jediné zásadnější zaváhání předvedli naši hráči okamžitě po rozehrání druhého poločasu, kdy hosté dostali možnost pokutového kopu. Střelu hostujícího hráče však lapil gólman Zeman. Následně se nám dařilo diktovat tempo hry, což potvrdil po centru Krunerta hezkým volejem střídající DENIS VALA - 3:0. Tahle branka vzala soupeři i zbytky herního sebevědomí a utkání v poklidu dospělo ke svému závěru. Našim hráčům patří poděkování za soustředěný výkon a zodpovědný přístup."

U16
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 3:2 (1:1)
Branky: 33. Topol (Turek), 75. Horák (Dvořák), 78. Dostál (Musil) - 17. Fabián, 62. Emmer.
Bohemians Praha 1905: Slanina - Pittauer, Marhoul (74. Dostál), Musil, Dvořák - Nejeschleba, Horák, Topol (60. Čakurda) - Štěpánek F. (80. Vitarigov), Turek (60. Artimovič), Seniv (60. Yukhymenko).
Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:
"Vstup do utkání se nám vydařil, prvních 15 minut jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale bohužel jsme tuto převahu nepotvrdili brankou. Soupeř udeřil hned z první šance, kdy po individuální chybě zahrával pokutový kop a hostující kapitán nabídnutou šancí nepohrdl, 0:1. Skóre jsme srovnali ke konci prvního poločasu, kdy se po dvou vyhraných soubojích Turka trefil Topol. Druhý poločas jsme opět byli aktivnějším týmem, ale byl to opět soupeř, který změnil vyrovnaný stav. Teplice využily nedůraz při bránění rohového kopu a šly do vedení. Nám se podařilo srovnat pět minut před koncem, kdy po přihrávce Dvořáka skóroval Horák. O 3 minuty později se nám podařilo dokonat obrat v utkání, když při rohovém kopu mířil přesně Dostál."

U15
FC Hradec Králové
- Bohemians Praha 1905 3:0 (2:0)
Branky: 4., 8. Hájek, 65. Kneifel.
Bohemians Praha 1905: Kořének - Vott (36. Huleš), Šmejkal, Borkovec, Kadlec - Mareš, Koutský (45. Novák), Švestka - Kankara (50. Vacek), Knap, Gábor (45. Hollmotz).
Hodnocení trenéra Jakuba Haranta: "V úvodu zápasu jsme nezachytili několik brejků soupeře po našich standardních situacích, výsledkem byly dva góly v naší síti a neproměněná penalta soupeře. Postupem času šel výkon kluků nahoru. Hra se vyrovnala, předvedli jsme několik dobrých akcí ovšem bez kvalitní finální nahrávky. Druhá půle už se převážně odehrávala s míčem na kopačkách Bohemky a na půlce Hradce. Z několika závarů před brankou domácích jsme ale nic nevytěžili, a tak na konci zápasu přišel trest - branka na konečných 3:0."

U14
- Bohemians Praha 1905 5:0 (1:0)
Branky: 11.Schober, 43.Šrejberk, 49.Šrejberk, 68.Semerák, 69.Hypšman.
Bohemians Praha 1905:
Všetečka - Panc, Hodouš, Bína(48.Peterka), Broda - Lilling, Müller(55.Hýsek), Vaněk - Bárta(52.Bareš), Šimunič, Bukovaz.
Hodnocení trenéra Martina Lillinga:
"Pokud bych dnes popsal to, co jsem na hřišti viděl prvních 45 minut a někdo si jen přečte konečný výsledek, bude mě mít za nenormálního. Proto se omezím jen na jednu větu. Výsledek hovoří za vše."

U13

FC Tempo Praha - Bohemians Praha 1905 2:9
Branky:
Vondra 3, Bělaška, Skořepa, Benček, Pomahač, Vajgl, Vais.
Bohemians Praha 1905: Mišovič - Haushofer, Hájek, Ostapyuk, Pomahač, Vais, Vajgl, Benček, Vondra, Hodík, Skořepa, Bělaška, Středa.
Hodnocení trenéra Daniela Votta: "Utkání na Tempu se od začátku do konce hrálo ve stylu: Bohemka neustále na míči, vytváření zajímavých situací před brankou soupeře, které bohužel končili zákrokem výborného brankáře Tempa, nebo břevnem apod. Soupeř hrozil z brejků, kdy jsme mu povolili dát po velkých individuálních chybách dvě branky. Až v poslední třetině jsme již zvýšili efektivitu a zaslouženě zvítězili větším rozdílem."

U12
FC Tempo Praha - Bohemians Praha 1905 2:10
Branky:
Svoboda Marek 2, Ráž, Dinter, Hausman, Kratochvíl, Kulíšek, Winkelhofer, Ťoupal, Bui + Teterya 2, Winkelhofer.
Bohemians Praha 1905: Dalecký, Augusta - Kulíšek, Studenyak, Hausman, Svoboda Marek, Dinter, Hovorka, Kratochvíl, Herák, Marek, Ráž, Musil, Fišer, Salač, Vokrouhlík, Mikuda, Bui, Teterya, Tichý, Jurák, Winkelhofer, Svoboda Michal, Ťoupal.
Hodnocení trenéra Ondřeje Zemana:
"Se soupeřem jsme se dohodli, že si zápas nastavíme o jednu část nad rámec oficiálního utkání, tým rozdělili na dvě party a každá odehrála dvě třicetiminutovky. První parta odehrála výborný první poločas svého utkání. Hýřili jsme pohybem, rychle kombinovali a byla k vidění krásná podívaná. Bohužel ve druhé části jsme zařadili o hodně nižší rychlostní stupeň a zbytkem zápasu jsme se protrápili. Druhá parta sehrála svou první část se soupeřem vyrovnaně, když nám chyběl pohyb, neroztahovali jsme hru a utápěli se v častých ztrátách. Ve druhém dějství jsme už dokázali předvést kvalitnější výkon a vytvořit si převahu, škoda jen slabší koncovky."