U18
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 2:0 (1:0)

Branky: 44. Peričevič, 82. Procházka.
Bohemians Praha 1905: Zeman D. - Matoušek, Jirsa, Vala P., Osmančík - Peričevič (62. Zoubek), Beran, Zeman V., Gregor O. - Procházka, Horák (77. Lapka).
Hodnocení trenéra Jakuba Haranta:"První poločas klukům vyšel výborně. Díky pracovitosti celého týmu získávali hodně míčů a rychle přecházeli do útoku. Vypracovali si několik šancí, z nichž ale proměnili pouze jedinou na konci poločasu. Druhou půli už jsme fotbal v takovém tempu nehráli, také Teplice se prosadily do několika šancí. V závěru už jsme spíše hrozili z protiútoků, jeden takový se podařilo proměnit, a tak slavíme výhru 2:0."

U16
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice 4:2 (2:1)

Branky: 15. Sochor, 25. Spizzirri, 44. Sochor, 69. Hollmotz - 17. Lukáš, 55. Cajthaml.
Bohemians Praha 1905: Kořének - Vott (76. Huleš), Coňk, Kadlec, Spizzirri - Havránek (60. Hollmotz), Koutský, Švestka, Novák (76. Kankara) - Sochor (71. Sochor), Vacek.
Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:"Utkání s naším sousedem v tabulce začalo ve vysokém tempu. V 15. minutě jsme se po průnikové přihrávce Vacka dostali zásluhou Sochora do vedení. Netrvalo ani dvě minuty a soupeř vyrovnal na 1:1. Ve 25. minutě jsme se po rychlém přechodu dostali do pokutového území, zablokovanou přihrávku si našel Spizzirri a vrátil nám vedení. V první půli chybělo naší hře více klidu s míčem, na druhou stranu soupeř nám nedával místo ke kombinaci na naší polovině a tak jsme hráli více přímočaře. Též nám moc nefungovala defenziva celého týmu, až příliš jsme byli zaměřeni na bránění hráče s míčem a málo na prostorové bránění. Na úvod druhé půle se po rohu Nováka prosadil v těžké pozici Sochor a navýšil naše vedení. Více jsme se pak zatáhli a soustředili se na defenzivu, soupeř se však prosadil a v 55. minutě snížil. Stav o dvě branky nám však zanedlouho vrátil střídající Hollmotz, po důrazu v pokutovém území. Vzhledem k tomu, že již hosté nenašli sílu na obrat, skončilo utkání 4:2 v náš prospěch."

U15
SK Kladno - Bohemians Praha 1905 0:0 (0:0), na penalty 4:1

ŽK: Tung - Lilling.
Bohemians Praha 1905: Všetečka - Janovský (36.Panc), Hodouš, Bína (55.Peterka), Broda - Váňa (63.Kohoutek), Müller, Lilling - Hýsek (36.Těšínský), Muška (50.Šimunič), Nekvasil.
Hodnocení trenéra Martina Lillinga:"Ačkoliv jsme strávili na polovině domácích 80% hracího času, branku jsme nevstřelili a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou."

U14
SK Kladno - Bohemians Praha 1905 1:5 (0:2)

Branky: 58. Duda - 13. Hruška, 15. Haushofer, 43. Haushofer, 48. Vondra, 65. Vondra.
Bohemians Praha 1905: Sedlmajer (60. Mišovic) - Haushofer (36. Ketner), Benček, Středa, Šurýn, Skořepa (55. Bělaška), Petránek, Vajgl (62. Burda), Vondra, Michálek (36. Ostapyuk), Hruška.