Výsledkový servis z 22. - 26. listopadu

Jak se vedlo mladým Klokanům?

Výsledkový servis z 22. -  26. listopadu

Dorostencům se vesměs dařilo. Osmnáctka na penalty přetlačila Ústí. Devatenáctka sice prohrála s Olomoucí, ale porazila Opavu. Sedmnáctka zvítězila nad olomouckou Sigmou, tak i nad Opavou. Šestnáctka nepřipustila komplikace a devíti góly rozstřílela soupeře z Ústí.

U19
Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc 0:2 (0:0)

Branky: 87. Zlatohlávek, 92. Zmrzlý.
ŽK: Straka.
Bohemians Praha 1905: Roub - Ceccarelli, Lukeš, Vala P., Osmančík - Straka (88. Abrham), Gregor O. (46. Zeman), Krunert - Procházka (71. Bielesz), Koubek, Hlinák.
Hodnocení trenéra Jakuba Haranta:"V zápase s Olomoucí jsme toho dopředu příliš nepředvedli, po zisku míče jsme byli nepřesní. Kluci dobře pracovali v obranné fázi. Bohužel závěrečný tlak soupeře jsme nepřestáli bez inkasované branky a Olomouc tak bere všechny body."

U19
Bohemians Praha 1905 - SFC Opava 3:2 (1:1)

Branky: 14. Lukeš, 46. Koubek, 61. Bielesz - 12. Souček, 88. Čonka.
ŽK: Hlinák, Straka, Lukeš.
Bohemians Praha 1905: Roub - Stojanovski (46. Ceccarelli), Lukeš, Abrham, Osmančík - Straka, Krunert, Procházka - Hlinák (70. Jaroš D.), Koubek, Bielesz (80. Vala P.).
Hodnocení trenéra Jakuba Haranta: "Závěr podzimní části kluci výsledkově zvládli. Škoda nevyužitých šancí na vstřelení branky čtvrté branky, závěr zápasu tak mohl být o mnoho klidnější."

U18
Bohemians Praha 1905 - FK Ústí nad Labem 2:2 (1:2), na penalty 7:6

Branky: 31. Douděra, 77. Matoušek (Beran) - 32. Dobiáš, 43. Chodora.
Bohemians Praha 1905: Zeman D. - Zeman V. (78. Gregor M.), Moltaš, Jirsa, Matoušek - Gregor O., Beran, Douděra - Peričevič (46. Lapka), Zoubek (66. Horák), Vala D.
Hodnocení trenéra Jakuba Krištofka:"Do zápasu s FK Ústí nad Labem jsme vstoupili velmi dobře a vypracovali si hned několik brankových příležitostí. Do 31. minuty jsme byli nebezpečnějším týmem, což vyvrcholilo první brankou v utkání a dostali jsme se do vedení 1:0. Soupeř nám nechtěl dát nic zadarmo a hned z rychlého protiútoku vyrovnal. Poté jsme trochu polevili a ke konci první půle, soupeřovi hráči využili standardní situaci, se dostal hostující tým do vedení. V druhé půli jsme odvedli poctivý a zodpovědný výkon, který jsme korunovali vyrovnávající brankou. Po remíze 2:2 se kopali kopy z pokutové značky a v nich jsme nakonec vyhráli 7:6 a získali o bod navíc."

U17
Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc 3:1 (1:1)

Branky: 21. Turek, 59. Turek, 75. Vaněk - 6. Pavelka.
Bohemians Praha 1905: Hejda - Pouzar, Vaněk, Dostál, Seniv (67. Štěpánek J.) - Musil, Šumilov (62. Topol), Uhmann - Štěpánek F. (55. Novák), Turek (78. Vitarigov), Plíšek.
Hodnocení trenéra Jana Švimberského:"Z naší strany velmi vydařené utkaní. I přes fakt, že jsme v utkání brzy prohrávali, tak kluci podali velmi kvalitní a zodpovědný výkon, který po hezkých kombinačních akcích podtrhli vstřelenými brankami. Byli jsme aktivní po celou dobu utkání a podali jsem již po několikáté výborný týmový výkon. V utkání nám vyšlo téměř vše na co jsme sáhli. Soupeře jsme nepouštěli do hry a byli jsme to my, kdo určoval tempo hry. Zcela zaslouženě jsme si odnesli všechny tři body za vítězství nad kvalitním soupeřem."

U17
Bohemians Praha 1905 - SFC Opava 2:1 (0:0)

Branky: 53. Novák, 68. Pouzar - 50. Ščudla.
ŽK: Plíšek, Uhmann.
Bohemians Praha 1905: Hejda - Pouzar, Vaněk, Dostál, Seniv (50. Novák) - Musil, Šumilov (57. Topol), Uhmann (70. Štěpánek J.) - Štěpánek F., Turek (80. Vitarigov), Plíšek.
Hodnocení trenéra Jana Švimberského:"Do posledního domácího a zároveň posledního podzimního utkání jsme vstupovali po velmi kvalitním utkání s Olomoucí. Ovšem utkání s Opavou bylo spíše o bojovnosti než o fotbalové kráse. Hned v úvodu zápasu jsme si připravili několik slibných šancí, ale buď nás zradila koncovka nebo praporek asistenta rozhodčího signalizující ofsajd. Ve druhém poločase jsme opět inkasovali jako první, ale na soupeřovu branku jsme odpověděli hned z následujícího útoku a chvilku na to jsme utkání otočili v náš prospěch. V poslední minutě jsme přežili poslední ze soupeřových šancí a mohli jsme tak z posledního utkání brát všechny tři body."

U16
Bohemians Praha 1905 - FK Ústí nad Labem 9:1 (6:1)

Branky: 3. Novák (Hollmotz), 5. Sochor (Novák), 7. Novák, 12. Novák (Sochor), 37. Huleš (Vacek), 38. Vacek (Vott), 48. Spizzirri (Novák), 71. Matějka (Huleš), 76. Mareš (Vott) - 20. Adamec.
Bohemians Praha 1905: Kořének – Vott, Coňk, Huleš, Spizzirri – Švestka, Koutský – Hollmotz (65.Kankara), Vacek (70.Mareš), Novák (55.Havránek) – Sochor (65.Matějka).
Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "V posledním mistrovském utkání kalendářního roku 2017 jsme přivítali soupeře z Ústí nad Labem. Úvod utkání byl klíčovým pro celý jeho vývoj. Z prvních tří útočných akcí jsme pokaždé rozvlnili síť, a když jsme ve 12. minutě navyšovali již na 4:0, jednalo se o snový začátek. Hosté sice ve 20. minutě z rohového kopu snížili, ale závěr první půle byl stejně efektní jako její úvod, dvě branky v rozmezí dvou minut znamenaly poločasový výsledek 6:1. Ve druhé půli jsme nadále velmi dobře kombinovali a podstatnou část utkání měli míč na vlastních kopačkách. Postupně jsme přidali 3 branky a výsledek utkání navýšili na konečných 9:1."

U15
1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905 0:2 (0:0)

Branky: 49. Hýsek (Váňa), 70. Muška.
Bohemians Praha 1905: Kinský - Janovský, Hodouš, Vaněk, Těšínský - Hýsek, Müller (45. Šimunič), Lilling - Váňa, Peterka (52.Muška), Nekvasil.
Slovo trenéra Martina Lillinga:"Poslední utkání kluci zvládli jak herně, tak výsledkově. Domácí pustili do jediné šance, zatímco my se prosadili sice až po přestávce Hýskem, pro něhož to ovšem byla už třetí vyložená příležitost a Muškou, který vstřelil svou první podzimní branku v 70. minutě posledního zápasu, ale možností ke vstřelení více branek si kluci vypracovali dostatek. Podzim tedy nakonec končíme na 5. místě, ale pouze 17 vstřelených branek ukazuje, kde nás tlačí bota. Naopak do defenzivy pracujeme spolehlivě. Celkově tedy spíše spokojenost a v zimě máme klid na přípravu pro jarní část."

U14
1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905 0:7 (0:5)

Branky: 2. Petránek, 12. Haushofer, 25. Hruška, 28. Vondra, 34. Vondra, 61. Koutecký, 69. Vondra.
Bohemians Praha 1905: Špitálský - Středa (36. Ostapyuk), Šurýn (48. Pomahač), Vajgl (40. Burda), Koutecký, Skořepa, Haushofer, Petránek (46. Ketner), Michálek (48. Bělaška), Vondra, Hruška.
Hodnocení trenéra Daniela Bejra:"V utkání jsme sice dali sedm branek, ale skóre mohlo být mnohem vyšší. Třikrát nás zastavila tyč a několikrát pomohl domácím skvělý gólman. Příbramští se v utkání nedostali ani do jedné šance. Bohemka podala velmi dobrý výkon."