Detail uživatele diskuzního fóra - atletiko

Datum prvního příspěvku
13.11.2002
Celkový počet příspěvků
149
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 107
Ptejte se vedení Bohemky 40
Online chat s vedením 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
AkuhAf11 29
J/pmrMW/ 25 qwerd, fischer
UqrGHrZc 14 qwerd, gastrula
LcrK5SiX 12
I/hF7flC 11 qwerd, GSE, gastrula, Fischer
1f8LJo8I 8
Vwm/YEGC 8
pg/+vTkE 8
XMXISbJI 4
2yeB9Ns9 2 fischer
Trq3zuur 1
rGNwvVN2 1
dol96+ck 1
FjaGN/J0 1
zN5OpYXD 1
b4zYp3br 1
DcSqlPro 1

Vendelin napsal:

Tak dnes vysledek relativne fajn, ale fotbal mi prisel divnej. Hodne tomu teda pomohla i Olomouc, to bylo za me hodne odevzdany, i kdyz v telce to komentujou jako zajimavy atraktivni zapas...nevim no. Ja bych ...

Přesně, Káca dopředu perfektní výkon a hlavně efektivní. Berana nechápu delší dobu. Obrana pod tlakem nestíhá, ale to je dlouhodobý problém.

Klokan z Černošic napsal:

Zkusím vysvětlit - pro mne divný nickname, vyvolal ve mne vzpomínku na léta spojená s lehkou atletikou mé dcery....

Tvojí optikou by jsi měl komentovat pouze dění ve fotbale v Černošicích, když mě podsouváš report ze skoku o tyči...

Klokan z Černošic napsal:

Aha, kritizovat se může, ale kritizovat kritiku, to je už za hranou? Já jsem nepsal, že zde nejsi (navíc VD neumí vyhledat starší příspěvky, asi bohužel a nebo bohudík), psal jsem, že si tvůj nickname ...

Vyhledávač příspěvků zde normálně funguje...

Klokan z Černošic napsal:

Mohu se mýlit, ale Atletiko se tady na VD  moc neprojevuje, tak snad až teď se "zdrcující" kritikou. Nevím, kde jsi vzal nickname, ale doporučuji se zaměřit na jiný sport a komentovat třeba skok o ...

Mýlíš se kamaráde velmi, protože já narozdíl od tebe jsem zde aktivní 22 let... A teď k mé, podle tebe zdrcující kritice. Napsal jsem svůj názor a nechápu, proč na něj vůbec reaguješ. Hra obrany je dlouhodobě špatná a pokud to nevidíš, tak by jsi měl ty přesedlat na jiný sport.  Nepochopil  jsem tvojí jízlivost. Nepsal jsem, že je řešení jednoduché, jak mně podsouváš,, jen, že je to dle mého názoru potřeba po sezóně řešit.

Borek1 napsal:

Jen tady přidám svůj názor. Nedáváme góly a řešíme to dalšími a dalšími útočníky,jenže já si myslím,že u nás to není problém útočných hráčů,ale naprosto špatnou hru zálohy. Ta nepřipraví zcela vůbec nic. 

Útok nemá žádný servis a to začíná už od obrany, od které nepřijde konstruktivní nahrávka. Vzadu hrajeme alibisticky a pomalu. O cíleném založení útoku nemůže být ani řeč. Vondra hraje středního stopera a svým vzrůstem je snad nejmenší střeďák na světě. Hybš opakovaně nestíhá dozadu a dopředu volí složité řešení. Křapka je těžkopádný, Hulka po zranění je max na 50% výkonosti. Kácu mám rád a tak mu, jako mladému leccos prominu a dopředu umí. Po sezoně je třeba velká rekonstrukce obrany, bez toho se nehneme. A čemu nerozumím vůbec, to je přínos pro ofenzívu od Berana.

AFK11 napsal:

Petr Urbánek, ředitel PDS: „V příštím roce PDS vyhlásí architektonickou soutěž na rekonstrukci fotbalového stadionu a zároveň probíhají na úrovni města a městské části přípravné kroky k projektu sportovní haly v Přípotoční ulici. Předpokladem kvalitativní proměny celé lokality ...

Článek je rok starej...

qwerd napsal:

Slavia hrála to, co potřebovala. Jejich předfinální a finální fáze je žalostná, nedivím se, že mají problém se střílením gólů. Jak je ale možný, že od nás nebyla žádná bojovnost, nasazení, nehořel trávník? Derby, který ...

Přesně. Slavie v současné formě je k poražení, ale musí se na ni hrát důrazně. Nejsmutnější na tom je to, že důrazem nás předčila o 2 třídy. Nebudu se bavit o kvalitě kádru, tou je úplně jinde, ale odmakat zápas z naší strany si představuju trochu jinak...Proto jsem včera ani hráčům nepoděkoval a odešel s hvizdem rozhodčího. S podivem jsem si níže přečetl, že tam někteří nasazení viděli... Taky bych sebe za chytrolína neoznačil...

Beran by byl možná dobrej na futsal, ale na fotbal je to sakra málo. Odlétne z každého souboje a jeho přínos pro ofenzívu je takřka nulovej. Navíc u nás evidentně svojí budoucnost nevidí, tak proč s ním marnit čas. Větší starost mně dělá Hulka, který je po zranění hlavy poloviční. Myslím, že by bylo lepší nechat hrát Kácu, aby se vyhrál.