Detail uživatele diskuzního fóra - SIJOZ

Datum prvního příspěvku
19.01.2008
Celkový počet příspěvků
525
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 455
Ptejte se vedení Bohemky 56
Družstvo fanoušků Bohemians 6
Tlachy a kecy 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
eHxG5AzO 27
4PEiy/Eg 14
tx8m0nry 7
mwWhWv4D 5 spyder
iHklIi8Y 5
o9g5FiEp 5
4EAibGim 4
k3f4BiZW 3
I0FbLTyA 3
2Gr3FiNs 3
Dix2fiey 3
Ol+9MuxQ 3
KZ2vcKNC 3
W9k60YwE 3
YEKYzmj1 3
DcAwybI+ 3
PbzLZOfr 2 borůvka
5IX9BJ1d 2
NVGJZ925 2
jPT0inNe 2
gSg/wtP2 2 spyder
lnTn2QkW 2
vDolL9YP 2
GSNGMcCX 2
hzrygWae 2
TyWuh8MI 2
L6KDo0Ic 2
xuFoWeCd 2
l3L6Uvbn 2
vvlajq0a 2
Ur2nx52a 2
MpPvESLt 1
/eWP+hCk 1 jirka77
ggpdbEYV 1
2MCItNUu 1
dtGB2GGs 1
YtPVFgW6 1
fOZAkYQj 1
QOD4+VFJ 1 spyder
tygFaip0 1
n2lKkZiV 1 ludvavestec, borůvka
sL2wf7Zl 1
ifkg2qYE 1
CLqbbUKW 1
dAicOxoJ 1
YL9yKfbI 1
pPmiGgkJ 1 borůvka, Rey, oto.kraus
fvHH9kap 1
XD6LH9r8 1 borůvka
ZZKpwkLp 1 soze, Ivek
ysJQHQsH 1 Slamak
XMc3NU5q 1
3rtO9c4D 1
zc6QCnF9 1
QrObnLnM 1 hrdin
LsP5S/V8 1
t2iPxA/o 1
oPiqJ3Ev 1
1T5cR20F 1
dF1sEnur 1
1V2TPhun 1
Yd2jwUOR 1
+l94SFHK 1
VHUr/O71 1
BjLojPxC 1
wzFCPKLy 1
en2Q9pKG 1
h6FOAzsl 1
oviCsLmh 1
tulnMiV8 1
oH2Ws+ek 1
bT8B+om/ 1
rSAOgpvr 1
0DQugBUn 1
5/boRH2E 1
XnBGT2n7 1
AA8SpTkf 1
+f4WGoxf 1
ly4nRRJM 1
zmlciUSH 1
sMqVmXmz 1
e8JgUuE1 1
EMFQYxz9 1
ANRzCSMN 1
LQsNTqrK 1
0xT1csKt 1
aCE3iCiy 1
108i59JE 1
b4sppEo/ 1
K/Khhbdg 1
rkdMEGz0 1
+NPpOXfP 1
IT2WFpj8 1
UPYLBlg0 1
MUdEhX65 1
QCdMRwvW 1
qzFhRXQP 1
oSwXwRNS 1
/W//F8ap 1
2iE3Jzio 1
PnTkXK5G 1
YA731eXj 1
cCsK1aOB 1
CuN7mkLv 1
JqqB7bwm 1
LzEymqT8 1
OujqdfJG 1
t+bT4SpG 1
zpcKR1cB 1
31iHrGjT 1
j4a1VD3x 1
5p4jmraV 1
P8950Xk/ 1
dG64B3xL 1
ftZ9T8cf 1
KvSDzUDU 1
d1U7ySgI 1
R4NhXqCe 1
mpbrvXfq 1
pdugJ8B7 1
6xi10slK 1
IXlH5QmG 1
FAsA0YtA 1
st+LqFTO 1
r7la6xp+ 1
1lLR8S+9 1
SCJwsQ0w 1
pnT4l8b/ 1
Cf7RSxA+ 1
F9pKKkp+ 1
rE52YEhE 1
xKiHwvMy 1
Jq1Ug8wZ 1
Uuh36Tof 1
7ch1zAkp 1
w4zzyIbu 1
iiKvZDkW 1
TA8yw2lQ 1
OMRq8DFu 1
h9yB1QYr 1
IbPUv/y+ 1
8oana5hU 1
HrXPDXUf 1
XzdHzlZ7 1
tvdjbDjS 1
bI8d2+K0 1
Wh02xArO 1
x5qxDHF0 1
h+jmddc2 1
G31mYDV0 1
38rftLY3 1
qHk89Esy 1
0nk06Ej/ 1
DUzdCk7T 1
7/I84iMk 1
fGjWvDAV 1
8BLKhG8K 1
61LgJE0G 1
MwgWmMeC 1
28KJWQrV 1
7A+9OVUf 1
84irPE/d 1
ozEUgUfM 1
9wdW/Klv 1
h2+Qk1jZ 1
MGswfM7G 1

Tema napsal:

Ahoj, předem se omlouvám že narušuji debatu o fotbalu. Chci se zeptat jestli si někdo z vás pamatuje z kotle Chataře. Když jsme začali chodit pod hodiny kolem roku 1995-2000??? tak s námi tak trochu  ...

Ahoj. Chatař bol v jeseni na zápase v Ďolíčku. Darí sa mu v rámci možností.....a nechýbalo veľa-stačilo málo a bol by aj na zápase v Bodo ??.....Nech žije slávna BOHEMKA!!!

klokan1975 napsal:

Pan Držmíšek je opravdu na dovolené? Přijde mi to neuvěřitelné a pokud to tak je.....nevím jestli se mám smát nebo brečet. Stav kádru je odrazem přestupové (ne)politiky klubu a absence sebereflexe odpovědných lidí  a to ...

....opravdu je na dovolené

....je nepochopiteľné, že týždeň pred koncom prestupového obdobia odišiel šport.riaditeľ na dovolenku.....toto by sa v normálnom klube stáť nemohlo.....veď to je podľa mňa výsmech celému klubu, fanúšikom.....

Kolda napsal:

Může mi někdo objasnit, proč chce Pušky zrovna k Peltovi ? Mě to nedává smysl.

.....žeby prachy?.....

hrdin napsal:

Živě si pamatuju, jak jsme před deseti lety od U17 + U19 Jardu vyhazovali, protože podprůměrného mladého Hulínského z u17 nechtěl stavět v U19, s tím že ať se ukáže ve Viktorce jaký je to ...

...no úplne tak to kamo nebolo. S tým Hulínskym máš pravdu, ale Jardu vyhodil po 2-3 stretnutiach v hoteli Pyramída šéf mladeze Svoboda....Jarda mu na natlak, žeby staval do zostavy Hulinskeho povedal, že pokiaľ je on ako tréner zodpovedny za výsledky tak, ze uňho budu hrat tí najlepší, zeby sa totižto nemohol pozrieť do očí chlapcovi, ktorý je lepší jak mladý Hulinsky a nehráva....to by poprel sám seba......dokonca mu po nejakej dobe napísal sám mladý Hulínsky, ze mu je to luto atď.....a keby nie nebohý Láďa Suchý tak by Jarda nebol ani na Žižkove, Sucháč mu tam veľmi pomohol.....a to, že mu niekto z Bohemky povedal,že sa ma ukázať na Žižkove a za pár rokov sa môže vrátiť k acku je blbosť....v Bohemke sa ho až na pár hráčov vtedajšieho áčka a jeho zverencov z dorastu nikto nezastal.....no on na Bohemku nezanevrel, chodil na zápasy ďalej, dokonca ma v DFB trvalý príkaz, kde do DFB dal viac peňazí ako niektorý clenovia jeho vedenia....dúfam a verím, že raz bude trénovať náš klub a dovedie ho k titulu....Nech žije slávna BOHEMKA!!!

Pozerám zápas tal.ligy Lazio-Frosinone.....a na lavičke náhradníkov hostí sedí náš bývalý hráč Karlo Lulič....Nech žije slávna BOHEMKA!!!

hrdin napsal:

Pokud opravdu "někdo" uvažuje o angažování Krmenčíka, přiměje mě to koupit si na jaro permanentnku prémium, vlastnoručně vytvořit velký transparent DAREK VEN! a navštívit s ním všechny zápasy včetně baráže a Béčka, kde bude jistě ...

....snáď si len zle počul klokane. Krmenčík tu mal prísť ešte myslím za Pivarníka a vraj "do Bohemky nieee" dufam, ze si aj po rokoch bude stat Krmenčík za slovom....nechápem, žeby snáď niekoho napadlo ho vôbec osloviť....peniaze radšej investujte do mladých,behavých hráčov, nie ich nasypete tým za zenitom, bez možnosti ďalšieho zhodnotenia.....nechápem....Nech žije slávna BOHEMKA!!!

CarlUweSteeb napsal:

Ale ty hraci odchazeji vetsinou jako mladi.Kdo hraje na Slovensku ve strednich letech je bud po navratu z ciziny nebo nema uplne kvalitu nasi ligy.Kolik hracu uz tu pohorelo?

To súhlas s Vami. Ja som len chcel poukázať na to, že  nejde paušalizovat kvalitu ligy ako takej s kvalitou jednotlivcov v tej ktoré súťaží....nájdu sa aj u nás hráči, ktorí by sa tu uplatnili....nič viac,nič menej.....a napr. Prekop pred odchodom do Hradca hral u nas taktiez 2.ligu....Nech žije slávna BOHEMKA!!! 

CarlUweSteeb napsal:

Slovenska liga je o nicem a druha?Kouknete se nekdy kolik hracu musely koupit Kosice a jjak hrajou.Tam krom Slovanu a mladych hracu v Ziline nikdo dobrej neni. A co se tyce Nikla ml.Tady nekteri nadavaj na ...

....tak slovenská liga je o level nižšie ako česká, to súhlas, ale dá sa tam nájsť množstvo zaujímavých hráčov....len za posledné roky šiel z Ružomberka Almasi do Baníku, Ghali z Trenčína do Liberca, Hurtado z Skalice do Jablonca....Čanturašvili, Čmelík, Králik a ešte neviem kto do Čiech.....a veľa hráčov šlo z našej ligy do Poľska, dokonca asi pred 4-5 rokmi zo Serede išli asi 3 do Šerifa Tiraspol a dokonca Castaňeda tam bol kapitánom.....takže Vaše tvrdenie,že okrem Slovanu a mladých v Žiline tam nie je nikto dobrý je podľa mňa veľký omyl.....to by potom nemohli hrať v Talinasku, Španielsku,Nemecku futbalisti z Kosova, Gruzínci a iných štátov kde ligy sú na úrovni tej slovenskej.....za mňa je to o kvalite jednotlivca.....alebo si myslíte, že v Sk lige nenájdete kvalitnejších hráčov ako tých co včera chodili v našom drese? Neviem, no takto to paušalizovať nejde.....Nech žije slávna BOHEMKA!!!

Lamas napsal:

Aha, to bude nejspíš ten z Makedonie, momentálně hrající na Slovensku.

....tiež som počul, že by to mal byť ten Ristovski z Trnavy, niečo zaznelo v súvislosti s Křišťálom z Olomouca, no mne by sa u nás páčil jeden hráč z našej druhej ligy....Danek z Petržalky, mladý, rýchly,agresívny......hlavne to chce priviesť posily,ktoré zrychlia hru. Tá naša je strašné statická, s miliónmi prihrávok dozadu, bez momentu prekvapenia a keď už nevedia naši obrancovia čo tak to radšej nezmyselne nakopujú dopredu....a priviesť do stredu zálohy niekoho ako mali včera Č.Budejovice Helebranta....mladý,belavý,technický s prehľadom v hre.....hlavne už tu neťahajte "zranených, polozranených,obéznych a hráčov co si tu prídu dohrať kariéru".....snáď bude lepšie. Musí....Nech žije slávna BOHEMKA!!!