Detail uživatele diskuzního fóra - bedny

Datum prvního příspěvku
24.01.2007
Celkový počet příspěvků
404
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 383
Ptejte se vedení Bohemky 17
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Ts0F6Ipy 86
F94vf1Pt 17
iO+h6lTn 8
3HTa3RCb 4
mBxXVOB8 2
yBpgmVRU 2
H2s4BQ+W 2 berjir, ludvavestec
oAXzGbZa 2
jfgSeoGx 2
815uJ7T6 1 ludvavestec
ylLMyAZx 1 ludvavestec
SciKj6DM 1 ludvavestec, eklokan
SLuwxt8k 1
+Oy3dhaq 1
1sharSQ+ 1
3eBkVr4I 1
VGUHFOtq 1
cKcS1aec 1
D1dIYKSI 1
IWTIXSLO 1
wBt1Bmp5 1
FPk/Riwe 1
Caf9vDFp 1
tlnevFgx 1
RcVc1y2f 1
2ZHJGP8h 1
/m8P4vr5 1
NyWbI9Td 1
kwE9KTFR 1
mrvSETmp 1
Q2vbl3TK 1
SkzOdoni 1
fhG7fqok 1
KqlmzDPo 1
HQvl3faI 1
zI86bdpt 1
Drw7rPjm 1
fWeCYs8J 1
GjNPrVx/ 1
5Awn2/a+ 1 Crom
y6JeIJN2 1
kmeX+G64 1
OLrR3Ovp 1
4tjFKq47 1
WyuYAxU+ 1
yghkTjH0 1
vny84j9a 1
wWtuaPWi 1
DjCegIcp 1
yWpm7/Q+ 1
cHJgpZ9F 1
imf+1+3d 1
VnVwSw1x 1
EkrPIo2X 1
vkAhjiGq 1
0RvBqxVW 1
T2BuAQkp 1
JyLTzBka 1
uSsoP7oZ 1
O+ysTmJz 1
VsWBK7yW 1
yHGR3669 1
/BEwt8Un 1
Y0FBm/qM 1
tJV9G+8F 1
o8cVFyBN 1
PuXVczQS 1
IqFHx+OW 1
Sk/hhGU/ 1
JZ1uZTdw 1

Při zmínce o dovolené pana sportovního ředitele se mi vybaví scény z dokumentu Sunderland til I die, kde sportovní ředitel tehdy třetiligového Sunderlandu ke konci přestupového období v Anglii několik nocí nespí, v jednom kuse telefonuje a přestupy řeší do poslední minuty. Ne přeneseně, ale skutečně. Tak snad jen zbývá popřát našemu panu řediteli, ať mu na dovče slunce svítí :-)

Jaromír z Vršovic napsal:

Je to tak, pokrok nezastavíš. K rozvoji klubu to bude nutné viz tradiční anglické kluby které mají nové stánky na jiných místech plné fanoušků West ham, Tottenham ale i Arsenal. Do ďolíčku chodím nějakých 40 ...

Velká část právě fanoušků West Hamu nový London Stadium opravdu nemá ráda. Tvrdí, že je to jako chodit na fotbal do nákupáku a s láskou vzpomínají na svůj starý stadion.

Za několik let povede přes náměstí Bratří Synků nová trasa metra. Za mne je poloha Ďolíčku ideální.

Když se primátor na jaře při setkání s fanoušky před Magistrátem hájil tím, že je ve funkci teprve krátce a s celou situací ohledně Ďolíčku se teprve seznamuje a je potřeba dám mu čas na rozkoukání, považoval jsem to za celkem logický argument.

Teď po půl roce a nulovým informacím pro veřejnost bych zase považoval za logické, se ho zajít v hojném počtu zeptat, jak se tedy ve věci pokročilo? Času už snad bylo dost.

Lamas napsal:

Však oni si to vždycky nějak okecaj. „V souboji hráče hostujícího družstva č. 37 (Krčíka) a hráče domácího družstva č. 33 (Prekopa) došlo ke vzájemnému držení rukama za dres, kdy se nejednalo o přestupek,“ popisuje první ...

co to má bejt za blábol??? od čeho tam tedy to video je? já vůl myslel, že se právě ozve, pokud ta situace není jasná. a ono ne. 

Chtěl bych ocenit tvůrce seriálu Máš to pod kontrolou. Pozor, to neni blbý tohle. Je to vlasně super. Těším se na další díl. Doufejme s podobným obsahem :-)

Jsem nadšenej, že je tady na fóru tolik baseballovejch odborníků. Taky si občas nařídím na zápas budíka :-)

skip napsal:

Náhodou M.Hašek v Brně splnil přesně to,co pe něm chtěli. Vyhnout se baráži......úkol splněn ? 

...takže všechno cajk :-)

ludvavestec napsal:

S odstupem času by bylo fajn pozdravit i nějakého toho oblíbence, třeba experta mluveného slova Martina Haška: II.liga je vo hovnu, lepší je hrát poháry ;)

Brno holt doplatilo na to, že nemá žádnýho Pepu, kterej by tam jako trenérem odepisovanej hráč vletěl a zavěsil v poslední minutě utkání...

hrdin napsal:

Super. Bohužel p. Hlaváček je opak p. Gebriana. Hlaváček sportem opovrhuje. V zahraničí ho naposledy inspiroval obytný kontejner a teď by nám je nejradši nacpal do půlky Prahy včetně Ďolíčku, spolu s další hipsterskou kulturou, ...

po zbourání ohyzdné zastavárny, bych za brankou u tramvaje viděl nějaké kontejnery opravdu, ale opravdu velice nerad.