Detail uživatele diskuzního fóra - afk11

Datum prvního příspěvku
13.04.2005
Celkový počet příspěvků
997
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 915
Ptejte se vedení Bohemky 72
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 7
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IxjnMmig 121 VojtaM
AAJJTkXx 54
Xc5W5dE+ 51 rum74
gFhphOWv 37
4i6s5sHc 14
TG0aUN4O 14
neQMdm7I 13
w0hZhs2C 11
dfvtMhBb 7
S0nvEzpZ 7
UYufqHwF 6
w7vmkxJ+ 6
VAVXYhb+ 4
2Gy1MeNo 4
yL/Zc2xt 4
6YfTz7QR 4
pksDf0xO 4
gRi1lqxe 3
bCJmPScb 3
mq95P/5J 3
57Z/g+3M 3 TomBP
Ys3yeuiP 2
kh5jyiso 2
Kh6Xf7Tj 2
O3OsP4SH 2
wjgquoxP 2
XZhKtluK 2
5yMF6YKo 2
Hw5KP8C6 2
fgm2R7br 2
uDyE1R+X 2
c69x6kZh 2
zskEjs+C 2
tFdk0Xob 2
iVoWU7VF 2
NYaLf7Nz 2
LHR1rmxR 2
so9QgjnT 2
wOCMRAnW 1
/nqtYtg4 1
hU9aEbTL 1
YaxLbWzR 1
KfP6Uuin 1
r/TFRKaH 1
3Sggt4Lj 1
D1PvNVef 1
ptUpWhNM 1
SHbj+vfy 1
zp3M/XXd 1
qEBAVt91 1
FIKTs9Ss 1
dIGpG5cN 1
Aem6/ZOp 1
SVxOY5xV 1
Gb4paELl 1
qrbyM4aq 1
meKPcvkX 1
XS/cN1Ed 1
EowWFOi6 1
GORjziKX 1
JUenZPBX 1
L/RiNOVZ 1
dMx84Kp1 1
xkYMtJpT 1
O0o3qkFs 1 Klokanekst
EhLp2Ap6 1
26ExJ+X2 1
Htt1R2VE 1
lZOMwEMq 1
XbXtUDmg 1
G6iaG8yQ 1
V1XQIu+T 1
E09nDQRh 1
+e1lTN1g 1
6XLwrnyy 1
O5r82x8u 1
Ae4z9rco 1
HK8Td+kN 1
B5ddBLYS 1
nlFoaPD+ 1
qfBDM/vA 1
49P3hBP0 1
OZp1HyuG 1
1uF61SpV 1
yMFDFMVy 1
8ogPKDbR 1
SNMLlcxE 1
Ug3mE2i2 1
TqTgWJIZ 1
ylus2Vla 1
B1p2gyfe 1
XKWkoHUz 1
WCJxSboG 1
liUR7iWY 1
Uzh6VMUy 1
UXH5FFAo 1
v12sB2sy 1
cuBPgY0p 1
+DxpztKE 1
U+ozS8lo 1
jhqCaqSl 1
fdcg/l+K 1
lvfetqsf 1
oLV5rU7N 1
L/G7RG4B 1
zrfn4wxn 1
4xXXFJpU 1
vc/PIk28 1
eKXcs2BX 1
RQo5CncN 1
atYF+dmt 1
hYvc621z 1
bW0SAJCO 1
rTc1S8OX 1
MKngmhDR 1
vXZIUT4V 1
WGsOmnnJ 1
38UzaVns 1
MHhN221S 1
DS4yXWFO 1
5SN0d2hq 1
Dlw5hAlo 1
9LIBRFLD 1
123py7Ms 1
TYFpjoN5 1
wrYETvJj 1
Wzsnjwj5 1
b3btM1VJ 1
D0umFmqX 1
RHqKUMyz 1
kmT/+Xv0 1
X47LIm92 1
GR98xc1E 1
+WdJsUEM 1
1Znhhm2Q 1
au98HQvL 1
YBiehBm0 1
PUxdf7uU 1
Vd9Uw6de 1
wgP84Ofu 1
/KGU45yl 1
uJCw5JGD 1
yMi8CQ3y 1
Ez0YJMED 1
zJc58EAZ 1
MXIdWYQa 1
+LM0VJZX 1
p2yrRUKj 1
8DVTBBWG 1
ez90PZY3 1
rtYj/rT3 1
+7t9+iCg 1
81JBKPW8 1
SNsLBcv5 1
bMb+XhM/ 1
FrpwwtD4 1
Uy652tx6 1
tRCXbZws 1
ERdwUaJH 1
5lIxNvyX 1
2lSBPLmB 1
1FE/geec 1
KZjgcLiD 1
HgQz3p8T 1
VDavUhXq 1
wgxv+F3R 1
Bvj5ccv2 1
DDvS/9Oy 1
hitdp8ES 1
rB1V7sI4 1
sR+C+kta 1
xMFVcohz 1

U stadionu je potíž, že bychom potřebovali mít na magistrátu reálnýho lobbistu, který za nás dlouhodobě bojuje a vyzná se tam. Mám strach, že to tam ještě nebude vůbec jednoduchý, lidi z magistrátu nemají reálný zájem, aby se se stadionem něco dělo. Co se týče kádru, ukáže se podle Hůlise. Jestli ho neudržíme, tak je to znak, že nás čekají možná ještě těžší sezony než letos. Z jeho vyjádření, jak má Bohemku v srdci, mě úplně zamrazilo, znělo to jak na rozloučenou. Vloni v létě jsme měli šanci do toho šlápnout, využít euforii, což se podle mě moc nestalo. Jdeme dál postupnou cestou s malými náklady, což nás za pár let zase může vynést nahoru, ale s velkou trojkou nabouchanou miliony z Evropy, Baníkem a Libercem to nebude žádná sranda.

Borek1 napsal:

Nic víc jsme nemohli hrát se Slávií! Ten kádr v tomhle stavu víc nemohl uhrát. Vždyť jsme neměli ani pořádně kým střídat. Pokud bychom hráli otevřeně dostali bychom strašný nářez. Musíme počkat až se dají ...

Ale obcas hraje v Edenu odvazne i Karvina ci Boleslav. Vim, ze je nefer hrat proti miiliarde, ale zkouset se to musi. Doufam, ze prolezeme do stredu a letni posily s uzdravenim kadru nas posunou vys.

Díky všem hráčům za bojovnost a výjezdníkům za skvělý support. Hůlis supr gól, ale jinak mě zápas hodně zklamal. Neviděl jsem tam, že bychom chtěli Slavii nějak překvapit, něco na ně zkusit. Zalezli jsme a doufali jsme, že to ubráníme na 0:0, což možná mohlo vyjít. Ale já bych radši viděl odvážnější výkon dopředu. V minulosti jsme to proti silným soupeřům uměli, i když spíš proti Spartě. Přijde mi, že oproti minulý sezoně vůbec nepresujeme, dáváme soupeři míč zadarmo. Doufám, že proti Spartě to bude lepší, ale s podobným přístupem nic nedosáhneme. Radši bych viděl se jim na férovku postavit a zkusit něco dopředu. Proč třeba dostal Huf jen deset minut, moc nechápu. Kdy jindy ho otřískat, než v takovýchhle zápasech... A nakonec měl krásnou asistenci.

Po dnešku mám fakt náladu zkusit jinej sport. V normálním týmu by Beran s Hrubým za tyhle věci šli do béčka. Nějaký fotbalový kvality mají, herně tomu prospívají, ale do fotbalu patří i důraz, zodpovědnost, pozornost a obětavost. Jejich ležérní řešení kritických situací je prostě neomluvitelný, celýmu týmu to zkazilo zápas. Po přestávce podle mě třikrát rupnem a v Karviný a Pardubicema začne skupina o záchranu. Bohužel tam letos regulérně patříme a dnešek o tom rozhodnul. Zajímalo by mě, co se děje v kabině, jestli je jim to všem jedno, nebo si tam aspoň někdo zařve. Postavil bych Pepu s Dostym místo těchto panenek. 

Je to samozřejmě bída, ale ještě to není úplně v pytli. Všechno se podle mě rozhodne v následujících dvou zápasech. Zrovna ve Zlíně jsme už v minulosti párkrát vyhráli, když nám hodně teklo do bot. Tohle jaro zatím na první pohled připomíná to z roku 2022, ale rozdíl je, že máme dost bodů, abychom mohli ještě v klidu vyplout do druhý skupiny. Ve Zlíně se prostě hoši musí probrat a vyhrát. Pak věřím, že doma smáznou Jablonec a bude klid. Jak se ve Zlíně nevyhraje, mám strach, že už se z toho nevyhrabem. Mluví se tady o trenérovi, ale je to hlavně o hráčích. Musí se kousnout a urvat to. V tom blbým roce 2019 jsme po Hovorech nad Ďolíčkem seděli chvilku s Dendou Krchem zrovna, když se 10 zápasů nevyhrálo, a na něm bylo vidět, jak ho to štve. Pak se jelo do toho Zlína a dal tam vítěznej gól. To byl přesně srdcař, kterýho v takový chvíli potřebuješ. Podobný typ je Dosty, věřím, že tam rozhodne. Mohl dát gól už Boleslavi, kdyby se Koza nekoukal tvrdohlavě do země.

Valeš je podle mýho stejně dobrej gólman jako Reichl. Oba mají svý slabiny a silný stránky, nejsou na úrovni Jedly, ale jsou to kvalitní ligoví gólmani. Valda se tady stal pohádkovou bytostí, která může za všechno. Všichni zapomínají, jak nám po zranění před dvěma lety pomohl k záchraně. Potřebuje si jen víc věřit.

Škoda, že jsme nevyhráli. Byl to další zápas, kdy jsme to tam nedokázali dovalit (Zlín, Liberec, ČB, Hradec, Baník). Tyhle body strašně v tabulce chybí. Olomouc byla v druhé půli vyřízená. Na druhou stranu absolutně nechápu naší první půli. Dáme gól a zatáhneme se, necháme je hrát. Tam jsme si o problémy říkali. Umíme hrát, když se hra otevře, ale mezihra od začátku je strašidelná. Potřebujeme dvakrát vyhrát, budeme uprostřed a může být pěknej květen. Anebo ne a budeme se zase třást do posledního zápasu.

suicideblond napsal:

Ahoj darebáci! nějaký odkaz na funkční stream dnes?  rád bych fandil od začátku alespoň u kompu, minule první půle vůbec neviděna... tip 0-2 pro nás;)

Zkus O2, stojí to pár korun... :) Nebo si udělej účet u Tipsportu, tam maj streamy taky...

Všechna čest panu Jakubowiczovi! Za mě je to už novodobý Danner. Já mu věřím, že to dotáhne. Co už do téhle chvíle s Bohemkou dokázal, je obdivuhodné. Od konce osmdesátek tady nebyl nikdo takový, kdo by dělal systematické kroky do budoucna. Snad se to povede se stadionem, ale taky s dalším posouváním klubu, abychom se časem dostali do špičky ligy. Zatím k tomu všechny postupné kroky jednoznačně směřují. Chci vidět Bohemku zase nahoře, doufám, že v Ďolíčku, o který bude díky našemu majiteli v pronájmu řádně pečováno... :) Ale když budeme třeba za deset let mít ambice přesahující Ďolíček, nebál bych se posunout se dál...

Tady je teda pěkná depka. Taky teda nemám ode dneška velký očekávání, ale je to na borcích. Musí se taky trochu kousnout a nedat do Baníku zadarmo. Šance je vždycky, musí se ukázat charakter. Nesmíme dostat blbý góly a rvát se až do konce.