Detail uživatele diskuzního fóra - batoh

Datum prvního příspěvku
31.01.2002
Celkový počet příspěvků
1087
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 934
Ptejte se vedení Bohemky 85
Družstvo fanoušků Bohemians 52
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
zfo+0hTb 154
i0FsD4GF 96
e4riyTWt 64
u3XK+2VV 20
r2OHCOs0 9
IRH62f4h 9
jcUumVWQ 9 DFB představenstvo
bD4kShRy 6
t5JH3Cqp 5
0nwmo1H1 5 qwerd
H31s9SnL 5 Maasha
Du1wQAsw 4 Dolíček, ludvavestec
o/9Xl/EI 4
Mham33ky 3
vRz5qMGu 2 hrdin, tommy1905, Svatoslav.Bata, marco1905, b1905
P6kwGbrC 2
ofkYb351 2
lJLuk1bk 2
aVPgt+yr 2
hCLsQlc5 2 Michalklokan1905
m/KrntgI 2
M4Uf2r7k 2 pop
01v6V/wE 2
D+zdkoRm 2
WrXEbhJk 2
JoGS/EVY 2
j1COCvy6 2
9Da5JN9+ 1
UQ6cUFTQ 1
W+NDhvAA 1
753g7Wkn 1
odqJo0np 1 babus
TwiouG95 1
HpTuth02 1
9LVLdqdC 1
DNEyK3Ji 1
8AN8rK2G 1
ZwYo5NNb 1
nuo9Rwef 1 clockan1, vytrznik
Xbh59IaT 1
06tURQnT 1
vD0u5AuK 1
aBzijD2Y 1
ULsAmNwl 1
kSXnKqJX 1
WZ7p11Z0 1
ko7Yv3Ap 1
pE/iyUad 1
HarOpwQG 1
jNSrxh9N 1
dKCMt51p 1
3vkdsh53 1
Nm/40/mr 1
CrBjLCXy 1
MvfvkEQG 1 DFB představenstvo

doublefish napsal:

proč je nedostupný www.dolicek.cz?

Myslím, že se jedná jen o překlep v adrese. www.dolicek.com je normálně dostupný.

Tak, že peníze na Magoši jsou, nikdo nepochybuje. Na druhou stranu, ruku na srdce, určitě více politických bodů se sklidí za rekonstrukci divadla než za stavbu stadionu. A tím se bohužel většina politiků řídí. Na stadion si vzpomenou vždy jen v době krátce před volbami, ale to je asi tak všechno. Mít v Praze jen jeden klub, stadion už dávno stojí, ale to by tady nebyla naše Bohemka, ale nějaký univerzální městský klub.....

spyder napsal:

Já ti to jako pražský fanoušek zkusím vysvětlit. Praha je sice krásná, ale vždy jsem rád, když ji alespoň na víkend můžu opustit. Obětoval jsem x víkendů, které jsem mohl strávit s rodinou či kamarády ...

Nerozumím jazyku Tvého kmene. Můj kmen říká, že fandí svému klubu bez ohledu na výsledek, předváděnou hru, vzdálenost či jakýkoli jiný důvod. Prostě Bohemka je náboženství a jsme s ní vždy a všude, pokud tedy není nějaká skutečné vážná překážka. A to se snažím učit i své děti.

kacrrr napsal:

Ahjó Klokani tak se nám to začíná pomalu vracet vše zpátky do starých kolejí. Zoufalci co jsou na sestup si budou do Ďolíčku jezdit pro body! No, plno lidí mi říkalo že loňský postup do KL ...

No a co. Tak jsme si uzili KL a Tobe to vadi nebo co...?

Vendelin napsal:

Neodpustim si tady jeden naval stesti :). Musim rict ze je velka radost bejt v techto dnech Bohemakem. Driv se tu resilo jen kdo z hracu nas nejvic nasral nebo jak mame spatnyho majitele a trenera ...

Absolutní souhlas, kéž by nám pozitivní nálada vydržrla delší čas a hlavně i v době, kdy se třeba nebude zase tolik dařit. Mám to štěstí , že zítra budu na místě i díky pochopení rodiny a zaměstnavatele a jsem nadšen už teď z atmosféry, která zjevně na místě panuje. Teď se s toho jen nepoarat a uhrát solidní výsledek do odvety a pokud by to nedopadlo nic se neděje, každý někdy někde misí nabrat zkušenosti a my pomalu dospíváme. 18 let od krachu si šáhneme na evropské poháry, což považuji za neskutečné. A je to v první radě díky nám, fans, kteří se na klub v roce 2005 nevykašlali. Jsem na nás hrdý.

vituscz napsal:

Tak ještě pár postřehů: První Norové co se se mnou dali do řeči byli dva mladý jehovisti co neměli páru, s jak slavnym klubem Glimt hraje. Nechápu. V centru města je nákupák jménem Koch, v nejspodnějším patře ...

Díky za užitečné info.

Kamaradi klokani, pokud bude mit nekdo z tech, kteri prileti do Bodø jiz v prubehu tydne nejake zajimave poznatky, budu za ne moc rad. Kam zajit na pivko/jidlo, jak se pohybovat po meste (mhd, pesky apod.), pocasi atd. Letim jen na otocku ve ctvrtek/patek, tak budu za jakekoli info od ucastniku na miste moc rad. Predem diky.

sikiho_grupa napsal:

To souhlasim, ze strany klubu žádná ochrana před překupníkama...

Tak pokud tím klubem myslíš Bodo, můžeš mít pravdu. Bohemka totiž do prodeje mohla jen těžko zasáhnout. Jinak si nemyslím, že je zakoupili prekupnici, ale spíš fanoušci Bohemky a to i Ti, kteří ještě neměli nebo nemají zajistenu dopravu. Z toho usuzuji, že s blížícím se začátkem zápasu se tu začnou objevovat nabídky k prodeji od těch, kteří nakonec opravdu nepojedu. Jinak je na stadionu pořád dost volných míst, takže sehnat lupeny by mělo být možné.