Detail uživatele diskuzního fóra - cossacs

Datum prvního příspěvku
08.02.2008
Celkový počet příspěvků
2003
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1622
Ptejte se vedení Bohemky 355
Tlachy a kecy 23
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IMvPxTK3 331
KhfuOKaF 214
L/igIuJh 180
qwHZzHZ8 66
6YMLVJjo 40
6SiBJSEL 15
0A0hA++6 11
eHeGradl 8
idnT0ck/ 7
AcDxUYVz 5
+lhzWJw9 5
P/wZO0vT 5
z8wQifxl 4
m/11tAgc 3
goIJPSNw 3
xJ6ExQPt 2
KvUigWpZ 2 MarekC20
ToJUENBH 2
cjfgPMFv 2
/qnyI/Ut 2
idvMODph 2
8xMhzirW 2
/z0Nn07+ 2
L+bT2kqe 2
XwzSGb/q 2
8CNi3p1Q 2
0HVgzso/ 2
kXByga9y 2
eOP0C6D8 2
TlKC4yNs 2
JeQELL9E 1
OFpBJL19 1
snZVhjiS 1
WdSlN/1Y 1
3gRQEEuF 1
k6h04GzV 1
Pf+Qf2bV 1
RPHnG/fZ 1
VBTXD0lB 1
BPT3gDaS 1
ZoZImtE+ 1
MT8Imzm4 1
wORYtVZX 1
YOzGsWQV 1
f3zhDD+8 1
qs7zUcdq 1
RsrQdFfv 1
s3WhcMuv 1
MsOruKM1 1
FGkQ08Qx 1
rbByERuN 1
OvD5w1ev 1
xG3ZxcYB 1
cyqsHpsf 1
Eqmc+qVZ 1
jtkDQ/lc 1
pYHSCHe5 1
CX/+sPi8 1
xbA5apB/ 1
yFgrsvIi 1 pop
UIzrp8sz 1
wubgcDKF 1
aQAJNuQT 1

No pane trenére body z venku jsme doma opět nepotvrdili. Co je špatně? Není to už na psychologa. Z posil co přišli dávat góly dál jeden jen Huff. Hra celkem fajn, ale ta produktivita to je hrůza.

Demínka napsal:

Dobře, to je třeba akceptovatelný z jeho pohledu. Ale já nerozumím tomu, jaký je jeho přínos pro tým. Vždyť se prakticky nepotká s balonem. Nehledě na nějaké góly a asistence, které by měl jako útočník ...

Jak jsem psal níže v jiné sestavě, která hrávala druhé poločasy v přípravě mu to šlo daleko lépe. Prostě a jednoduše někteří hráči si na hřišti nesednou s jinými hráči. Mě přišlo, že mladší sestava mu seděla daleko víc.

pop napsal:

Nikdo nepřijde, vždyť se rovnou omlouvaj, že nám nikdo nechce pomoct. Podle mě se na to vysrali přes zimní přestávku a teď budou brečet.

tomiisek napsal:

Muzik je totalni zahadou, mozna svetovy rekordman v tom, ze jakozto utocnik dostal sanci uz v 55 zapasech, aniz by dokazal skorovat. V takove porci zapasu skoruje i vetsina obrancu.

Měl jsem možnost sledovat několik přípravných zápasů a je pravda že po jeho akcích směrem do vápna a následných přihrávkách padlo hodně gólů. Bohužel, většinou nastupoval v druhé půli kdy ale hrála velmi odlišná sestava od té co je v mistrovských zápasech. I takový Kozák pálil o sto šest. Taky v druhých poločasech padalo daleko více gólů. Je to asi i pro zamyšlení pro pana trenéra.

Lamas napsal:

Bohužel je to tak, že ze soupisky 27 hráčů, má trenér k dispozici jen 17. Je to dost alarmující. Tolik zraněných jsme naposledy měly za trenéra Haška. Přestupové období končí snad 22.2. tak jsem zvědavý ...

No trenér říkal že posílení je třeba, ale zároveň také naznačil že se nemusí nic povést. Takže já nečekám vůbec nic. A k čemu je například Huff to teda nechápu.

No problém je také v tom, že jsme vlastně všechny přátelská utkání odehráli na dvě 10. A myslím, že se moc neměnilo jejich složení. Většina gólů ?adala v druhém poločase. To se dařilo i Kozákovi, ale v podstatě s jinou sestavou než hrála teď.

Nemůžu se zbavit dojmu, že jsme to posílení opět nezvládli. Už rozhovor s trenérem ve kterém v podstatě omlouval výkony Hufa a Ristovskeho dopředu mě dost vylekal.

bonano30 napsal:

Tak proto dál už 2 góly v přípravě. No jestli už podepsal tak bych se dost divil kdyby na tom Jablonec nechtěl nějakou kulisarnou vydělat. A raději bych toho Drchala než Chramostu. Je to sice sympaťák, ale 33 už je hodně.