Detail uživatele diskuzního fóra - georg55

Datum prvního příspěvku
24.03.2013
Celkový počet příspěvků
221
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 158
Ptejte se vedení Bohemky 49
Tlachy a kecy 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
+MfyK48a 84
UB6KRPjd 22
HxhdoIKh 7
bW0FxfaP 6
dzkd67Zv 2
pBVUWyMi 1
2g4UjE1i 1

...přestaňte zase všichni brečet nad posilami, vždyť příprava teprve začala.

Někteří mi tu příjdou jako superplačky ...

Zdravím pánové,

no některé příspěvky jsou celkem silné kafe, když už se vyhazuje realizační tým nebo posílají hráči do ČFL. Podzim byl hodně slabý, taky si myslím, že největší problém je v záloze, která v podstatě nic nevymyslí a nedá kloudný balon.  Útočníci to pak mají hodně těžké. Ale když tu už po několikáté čtu, že jsme nenahradili Čermáka ??? Jen se zeptám, víte kolik zápasů Čermák odehrál ?   ! 5 !    a šlo to i v těch zápasech bez něj. Takže Čermákem to opravdu není, ten tým na jaře táhli jiní, kteří jsou teď z formy...

Demínka napsal:

Ale ta debata není o tom jak jsou, nebo nejsou nějací hráči dobří. Dokonce ani o tom jaký by měli, nebo neměli plat. Je to o tom, že vedení nám háže bláboly typu - můžeme ...

Řeknu ti to tak, meleš ptákoviny a nahozene téma je úplně zbytečné...

Hrubajz napsal:

Vše je pravda,ale nějaký ofenzivní hráč by se hodil. Tam by to opravdu chtělo trochu oživit.

To je pravda, ale některé příspěvky jsou jak babky na trhu. Jak já říkám, člověk má sám holou prdel, ale kritizuje, že jiný neutrácí tak jak bych si já představoval. A nedávná diskuse o Haškovi,

to jsem si říkal, na čem ti borci fičí...

Zdravím,

přestaňte tady zase histerčit nad Čermákem (odehraných 5 zápasů) opakující se zranění, Drchalem, který taky neměl bůhvíjaká čísla a občas mu balon překážel v běhu, v osobních soubojích taky nic moc...

Je tu tým, který tu je a za mě není tak špatný, nepovedlo se pár zápasů a tady už někteří mluví o boji  záchranu, neschopnosti vedení a další hovadiny.

Asi je už toho horka letos moc, že ?

BOFOR

Za mne už bylo Hasku dost, když nějaký Hašek, tak z nějakého jiného hnízda...

pišta napsal:

v podstatě máš pravdu...ale já myslím, že většina byla naštvaná už minulý týden...:-((

...to určitě, včetně mě, ale tyhle kecy mě dovedou nas...

Zdravím,

dnes to byla obrovská bída, nedalo se na to dívat, žádný náběh, aktivita, rychlejší zpracování nebo střela...no katastrofa.

Každopádně bych rád reagoval na ty fanoušky, kteří tady píší o tom jak jsme klub , který nikoho neláká, nezaplatí, nic nenabídne...

Jste normální ???

Až do toho budete vidět a srazíte se s realitou, budete to muset vést a financovat sami, asi změníte názor. Nevidím v celém českém fotbale klub (kromě první trojky), který by pracoval jinak. Já do toho nevidím a vím o tom asi stejné kulové jako vy, ale aspoň si odpustím takovéto dem... komentáře.

Po dnešním výkonu jsem hodně naštvaný, ale tyto kecy tady asi nikdo nepotřebuje.

Takže kabino, změnit přístup a za týden za tři body !!!

Bofor

Zdravím, někteří by si měli dát chladnou sprchu a rozmyslet si jestli opravdu fandí Bohemce popripade změnit barvy. Je to sport a stane se. Ano výkon byl na h... ale co třeba nedávno Liverpool-MNU 7:0 nebo dnes Dortmund - Wolfsburg 6:0. Mají taky ty kluby v kádru lemply, nekopy a lemry ? Trochu zdravého rozumu pánové a podpořit mancaft do dalších zápasu...hlavně proti Slovácku. BOFOR