Detail uživatele diskuzního fóra - zeppelin

Datum prvního příspěvku
31.07.2006
Celkový počet příspěvků
1262
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1084
Ptejte se vedení Bohemky 158
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 15
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Rqsk1IVO 426
u/Lvd4Yc 10 sano
MAxiNya4 9
5L8qWD8Q 8
sWmBAmcg 6
oxv6dcAp 6
4zRk6MhZ 5
IVfBmjR0 5
LDIE8502 4
INTZra7m 4
n6fF82AP 3
tkWwo4CW 3
hU+jTy1K 3
pvPHDJc6 2
v+/fIjVY 2
TqFV2yS8 2
EB1k9r07 2
tpghaqy5 2
xukTOv5R 2
aYDwkYWe 2
UYIGBQg6 2
//W//3Y+ 2
7lKeRajN 2
Ys6FfZ60 2
E1Z79snX 2
4d/s/u+p 2
ZuRIfeeT 2
r546taRh 2
R/aVQ56x 2
uMaGc6a4 1
4O+VI5HW 1
pcfO4P8c 1 zeli
VyEIY9CZ 1
tQ8P8Rrp 1
TIZOpkpE 1 bonano30
7NfnIlAk 1
d0/e8USe 1
J+NIwobn 1
J6jWRK7k 1
LER+j1uf 1
7yoRlhmp 1 bonano30
WWA0cB4k 1
vVEBvsi1 1
G/5YovS2 1
ONmyW0cc 1
CnrN/VAr 1
9LpdSiEf 1
4SD9eWpH 1
0L5yEirD 1 Svatoslav.Bata
c14NYC9l 1
HMqtVVoM 1
3FZuks4x 1
Nf9l6R+1 1
vbFqK9TK 1
yH+pdd8k 1
nEVqIBa+ 1
BIFHq7rN 1
3j8TDfeG 1
yv/w4RXz 1
6dFZ3C5T 1
i4Ok+EsU 1
82DBCmYD 1
Uj3/HZ14 1
5Ct4JBHR 1
351OH1qO 1
bPhWRKDX 1
ZVT4f1BS 1
FZmzNZTP 1
4svq9RF0 1
tg8dfpjj 1
xISSVKn/ 1
fJuNSDY8 1
AcsEulJ6 1
m7MSqPkI 1

tomiisek napsal:

Rekapitulace z dlouhodobějšího pohledu. Aktuálně máme sérii 11 porážek v derby v řadě, v nichž jsme vícekrát dostali 4-6 gólů, a to i doma. 22.4.2023-21.4.2024 jsme proti ligovým soupeřům odehráli 40 soutěžních zápasů, z nichž jsme 31x nevyhráli. Skóre za ...

Je klika,ze nas v pristi sezone budou cekat derby s "divacky atraktivni" Duklou...to by v tom byl cert,aby se skore prevelice nelichotive castecne nezmenilo.

Robert66 napsal:

Jo. Jsme největší zklamání ročníku 23/24 už kolo před koncem základní části. Až za námi je ten komerční, umělý, slepenec Slovácko, u nich to ale bylo očekávané. Pokud nesestoupíme, na příští ročník dostaneme dost peněz navíc ...

Letos urcite nesestoupime,ale me spise zacina desit pristi sezona a penize navic budou mit i ostatmi mancafty.Zajimalo by mi,o ktery tri nase hrace pod smlouvou je zajem..nemam na mysli ty kluky,kterym smlouva konci za dva mesice.

Antonin3 napsal:

Zaklad je vychovat si sve hrace a k tomu musi byt nastavena filozofie klubu ne porad nejake hostovani a kupovani predrazenych hracu a na to musi byt kvalitni treneri kteri maj vztach ke klubu a ...

Ktery klub mas na mysli,kdyz pises o predrazenych hracich a trenerech,kteri berou tezky prachy?

zeli napsal:

Já tedy nevím. Už jsem se za poslední roky tak nějak sžil s filosofií "Sky Is the limit" aneb fantasii se meze nekladou... Přesto by mě zajímalo, který zahraniční klub projeví o Berana zájem? Jestli je ...

Preju mu,(dokonce v to verim),aby do zahranici odesel,tenhle kluk mi fakt chybet nebude.Bohemka to maximum pro nej uz udelala.

rio napo napsal:

Ještě připomínka ke Kácovi z minula. Výborný zápas i přes skoro už tradiční kiksy vzadu. Jednu výtku ale mám. TRÉNUJ STŘELBU!!! Dvě obrovské šance a snaha o propálení všeho před sebou se zavřenýma očima. Takhle ...

No,pokud obrance udela kiksy vzadu,coz delal,tak nemuzeme tvrdit,ze to byl jeho vynikajici zapas.Ale je to mlady kluk a skok z druhy ligy dorostu do prvni ligy je obrovsky,potrebuje hrat a hrat.Zatim je to porad obrance se skorapkou na hlave,ale je neskutecne rychlej,neboji se prihrat a jde mu to a to strileni golu...to uz bude jen pripadna tresnicka na dortu.Ty jeho strely na branu byly dobry,to nevidis ani u nekteryho utocnika.

Klokan z Černošic napsal:

Souhlas, může to být naivní, ale sbírka na hrobku byla také naivní? Peníze na trávník byly také naivní? Jasně nemuselo se to povést, ale mohlo se to zkusit. Po bitvě každý generál, ale je to ...

Pohybujeme se ale ve zcela jiných finančních relacích.Na znovuzrození jsme vybrali okolo 4 melounů,přesně nevím a to si myslím,že byla největší euforie zachránit,pomoci za celou historii,na trávník cca 1,5 melounu,dál peníze nedocházely,na hrobku to byly nějaké statisíce a ještě to tady jeden chytrolín napadá a vyhrožuje právníkama.Čili představa,že by fandové významně přispěli na nový stadion v řádech stovek mega.....no.....dejme si teď jinou a pravdivější pohádku.

jameson napsal:

Jsem daleko mimo republiku, bohužel dnes je taková větší rodinná akce, že wifi nestíhá a nenačetly se mi streamy, takže jen online na iDnes. A to co čtu, je děs a hrůza!  Nakonec jsem rád, že to ...

Jen tak mezi nama,psat sem slinty na urovni magora jen na zaklade prispevku na foru zavani primitivismem,pokud jsi daleko,uzivej si dovoleny nebo pracuj,pokud tam jsi za praci,ale hodnot to,co sam vidis a ne na zaklade prispevku

Demínka napsal:

Osmančík dal za Bohemku 1 ligový gól. To je přesně o 1 víc, než kdy dal Mužík. V Budějovicích letos další dva. Takže úplně přesně o 3 góly víc, než dal Mužík :-)

Cili kanonyr,ktery odchazi do druhy ligy.

tomiisek napsal:

Muzik je totalni zahadou, mozna svetovy rekordman v tom, ze jakozto utocnik dostal sanci uz v 55 zapasech, aniz by dokazal skorovat. V takove porci zapasu skoruje i vetsina obrancu.

Ted ale spocitej,kolik celych zapasu by tech 55 startu dalo.

hrdin napsal:

Tak to nevím, která většina to říká. Možná to říkají nějací pisálci, kteří vědí kulový. Já tam to fungování vidím jinak. Drtivá většina ve všech sportech podle mne říká, že to je o každodenní práci. ...

Ac se sam sobe divim,tak  tentokrat s P. "hrdinem"  souhlasim.Jsem toho nazoru,ze treneri narodaku by meli byt 100% profici na 100% uvazek,cili tim padem i oddilovi treneri v profisoutezich by se nemeli "rozptylovat" starostmi s ruznymi hvezdami a hvezdickami v narodaku.Ze by to zvedlo prestiz Bohemky,to si nemyslim,neni duvod,vse se bude odvijet od vysledku v lize.Pokud bude Bohemka valet a hrat zajimavej fotbal,vse bude dobry ,ale pokud dojde k porazkam a k prezentaci fotbalu jako koncem podzimu a treba zrovna po represrazech,tak najednou mnozi i tady na foru zacnou premyslet,procpak ten pan Vesely v pauzach nebrousi mancaft na hristi,ale je nekde na cestach.Krom toho pana Haska starsiho,jsem si prestal vazit v te chvili,kdyz utekl ze sefovani Fotbalovyho svazu jak malej kluk,ktery merunou rozbije okno.Tam.mohl ukazat jak je dobrej...na repretrenera si poctive pockal,az vse vyhnije v jeho jmenovani.