Příspěvek Diskuzního fóra

Je fajn, že se společně diskutuje jak ještě (třeba barevně si volitelně nastavit vzhled se zeleným pozadím, atd.) vylepšit nový (vynikající mimochodem) web.

Co mě jako fanouška, a nejen mě, však  štve a vadí cca od podzimu úplně nejvíc jsou texty. Jo jasně až na čestné vyjímky.

A jistě nemyslím aktuálně k tomu jak Koné a Slovácko skvěle pomohlo.

Zejm. tím myslím až neuvěřitelné extra oportunistické, neobjektivní komentáře od tiskových mluvčích atd. k zápasům. To dříve nebylo. Ty nyní překonávají i toho Ovčáčka.

Od trenéra Koubka, s jeho normalizační rétorikou, je to trvalý standard.. Buď je to smolný zápas nebo podobně... 

A třeba i titulek aktuálně k jeho hodnocení zápasu se Slováckem: "Koubek: Obrana hraje výborně." Ehm.

Beru, že mluvčí etc. je od toho od čeho je, že má za úkol okecat, že je to prezentace klubu nejen pro fanoušky, ale oficiální web prezentace klubu.

Ale právě proto by to nemělo být ...aspoň směšné.

FCB: Profilová fotka oficiální stránky klubu nyní (v neděli) obsahuje vpravo nad kotlem velmi dobře viditelný nápis "Smrt Bohemce".. 

Žijí nějak oficiální webové stránky klubu koordinovaně s oficiálními FCB stránkami?

O tom všem výše uvedeném byl můj dotaz. Děkuji za odpověď.