Příspěvek Diskuzního fóra

Přidám se s hodnotícím příspěvkem. Mně přijde letošní sezona jako obrovská nevyužitá šance. Mohli jsme být aspoň ve finále poháru, což by byl zážitek za všechny prachy, a v lize jsme klidně mohli hrát něco jako Teplice, před vzájemným zápasem na konci podzimu jsme ostatně byli před nima. V kádru máme hodně mladých, šikovných hráčů. Doplatili jsme na nedostatek těch zkušených. Neznám, do jaké míry chodil Čížek na tréninky vždy připraven, ale jeho absence na hřišti i v kabině se podle mě hodně projevila. Jenom s mladýma se to hrát nedá. K tomu zranění Švece, odchod Holendy, Kabajev na začátku jara po zranění, a když se dostal do formy, tak bez víza v Petrohradě. Kolem a kolem můžeme být rádi, že to takhle dopadlo. Velká škoda je nevyužití potenciálu Bergera, byl bych za to dát mu ještě šanci. Jinak letos je snad poprvé od Petržely znát, že lidi už opravdu nechtějí hrát jen o záchranu. Je to dobře, protože vyšší ambice mít musíme. Musíme změnit klubovou kulturu, jak to ostatně kdysi udělal Pospíchal, když přišel do klubu bez ambicí a udělal z něj mistra ligy. Pro pozitivního Haška ideální úkol... :o) Nezapomínal bych na to, že majitele stálo spoustu prachů ukončení konkurzu, takže prostě letos nemohl zásadně investovat do hráčů. Základ kádru je přesto dobrej, když neodejdou zase úplně všichni, tak už příští sezona může být o hodně veselejší. Jako claim by se mi líbilo Ve stopách Zlína, hrát v lize pátej, šestej flek a aspoň pohárový finále, což by už teď měl být cíl pro každou sezonu.