Příspěvek Diskuzního fóra

vytrznik napsal:

Jedinej kdo tu porad na neco vetcinou remca jsi ty megafon fandeni choraly atd a jak to vidi hraci? ty to vidi asi tak jak cinej ze nejdrive jdou tam kde se fandi nejvic a ...

Vůbec nečteš nebo nechápeš co jsem napsal a opakuješ stále to své, jsi horší než já a to je co říct... :-)

Přece píšu že je to na hráčích jak se zachovají po závěrečném hvizdu tak co sem zase zatahuješ že nejvíc fandí kotel?!?

Teda a kdo jiný by asi tak nejvíc měl fandit když ne kotel?!? :-)

Uvědom si, že Bohemka není jen kotel a Sektor 1905 sídlící u trafačky, ona je fakt potřeba i ta VIPka s hosty kde se zdaleka nejvíce nefandí...

Víš, nemám fakt potřebu chodit za hráčema jak píšeš a ani za tebou do kotle něco vyjednávat, navíc ve stylu jak jednáš ty, prostě a jednoduše když hráči po zápase ucítí potřebu jít společně s rozhodčíma a hráči soupeře kolem střídaček tak jim z hlavní tribuny zatleská minimálně tisíc lidí, když chtějí chodit po závěrečném hvizdu rovnou na dlouhou děkovačku s kotlem tak je to jejich volba a nemá o tom smysl jednat s někým z kotle...

Na hlavní tribuně nesedím jen já s Epochou co rádi po zápase zatleskáme, je tam mnoho dalších a třeba i sektor VIP, ale když tam nejdou  naši hráči tak se po zápase krátce zatleská prostě jen soupeřům a rozhodčím jak se poslední měsíce stalo zvykem... 

Jo a už se také můžeš přestat nabízet s tím ať někdo chodí něco vyjednávat k trafačce, popravdě řečeno z toho většina lidí na A3 už vyrostla vyjednávat něco s někým kdo vlastně ani nic vyjednat nechce a i kdyby chtěl tak stejně nic s nikým v tomto smyslu nevyjedná, že?!?

        Tak si říkám, proč to vlalstně píšu?!? Hmmm, ne pro sebe, ale pro Bohemku, pro kontakt hlediště i třeba  té VIPky kde se podle tebe moc nefandí s hráči...

  Mimochodem, vidím že jsi zde na foru aktivní už přes rok, tak to Bohemce fandíš určitě ještě o něco déle, to je jasné že tě budou všichni poslouchat, neboj, já rozeřvávat kotel nebudu, pro tvou informaci jsem starší než M. Holas, já už prostě jenom remcám:-)