Česká liga dorostu U17

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
26.11. 15:00 Pardubice B - Olympia 7:1
26.11. 15:00 Varnsdorf - Čáslav 2:1
26.11. 15:00 Hradec B - Jablonec 0:4
26.11. 15:00 Náchod - Liberec 0:6
26.11. 12:15 Bohemians B - Ústí 9:1
26.11. 15:00 Boleslav B - Chrudim 3:3 (7:8)
26.11. 15:00 Sparta B - Teplice B 5:1
26.11. 15:00 Dukla - Admira 3:1
2. kolo
20.8. 15:00 Olympia - Admira 6:3
20.8. 15:00 Teplice B - Dukla 0:7
20.8. 15:00 Chrudim - Sparta B 0:6
20.8. 15:00 Ústí - Boleslav B 0:2
20.8. 15:15 Liberec - Bohemians B 5:0
20.8. 15:00 Jablonec - Náchod 14:0
20.8. 15:00 Čáslav - Hradec B 0:5
20.8. 15:00 Pardubice B - Varnsdorf 4:1
3. kolo
27.8. 15:00 Varnsdorf - Olympia 1:4
27.8. 15:00 Hradec B - Pardubice B 3:0
27.8. 15:00 Náchod - Čáslav 3:2
27.8. 12:15 Bohemians B - Jablonec 0:0 (1:4)
27.8. 15:00 Boleslav B - Liberec 2:0
27.8. 15:00 Sparta B - Ústí 8:1
27.8. 15:00 Dukla - Chrudim 5:4
27.8. 15:00 Admira - Teplice B 3:3 (2:3)
4. kolo
3.9. 15:00 Olympia - Teplice B 1:4
3.9. 15:00 Chrudim - Admira 2:4
3.9. 15:00 Ústí - Dukla 0:7
3.9. 15:00 Liberec - Sparta B 2:1
3.9. 15:00 Jablonec - Boleslav B 2:0
3.9. 12:15 Čáslav - Bohemians B 0:11
3.9. 15:00 Pardubice B - Náchod 8:0
3.9. 15:00 Varnsdorf - Hradec B 0:6
5. kolo
10.9. 15:00 Hradec B - Olympia 10:3
10.9. 15:00 Náchod - Varnsdorf 2:1
10.9. 12:15 Bohemians B - Pardubice B 3:3 (6:5)
10.9. 15:00 Boleslav B - Čáslav 8:1
10.9. 15:00 Sparta B - Jablonec 4:0
10.9. 15:00 Dukla - Liberec 2:3
10.9. 15:00 Admira - Ústí 7:0
10.9. 15:00 Teplice B - Chrudim 2:2 (5:4)
6. kolo
17.9. 15:00 Olympia - Chrudim 1:4
17.9. 15:00 Ústí - Teplice B 1:6
17.9. 15:00 Liberec - Admira 6:0
17.9. 15:00 Jablonec - Dukla 1:3
17.9. 15:00 Čáslav - Sparta B 0:13
17.9. 15:00 Pardubice B - Boleslav B 0:1
17.9. 12:15 Varnsdorf - Bohemians B 1:7
17.9. 15:00 Hradec B - Náchod 4:0
7. kolo
24.9. 15:00 Náchod - Olympia 1:4
20.9. 12:15 Bohemians B - Hradec B 0:1
24.9. 15:00 Boleslav B - Varnsdorf 3:0
24.9. 15:00 Sparta B - Pardubice B 5:0
24.9. 15:00 Dukla - Čáslav 7:0
24.9. 15:00 Admira - Jablonec 3:7
24.9. 15:00 Teplice B - Liberec 0:2
24.9. 15:00 Chrudim - Ústí 1:1 (9:8)
8. kolo
1.10. 15:00 Olympia - Ústí 2:5
1.10. 15:00 Liberec - Chrudim 7:0
1.10. 15:00 Jablonec - Teplice B 6:1
1.10. 15:00 Čáslav - Admira 0:6
1.10. 15:00 Pardubice B - Dukla 3:4
1.10. 15:00 Varnsdorf - Sparta B 2:8
1.10. 15:00 Hradec B - Boleslav B 2:1
1.10. 12:00 Náchod - Bohemians B 2:2 (5:4)
9. kolo
8.10. 16:15 Bohemians B - Olympia 3:0
8.10. 15:00 Boleslav B - Náchod 2:0
8.10. 15:00 Sparta B - Hradec B 5:0
8.10. 15:00 Dukla - Varnsdorf 16:1
8.10. 15:00 Admira - Pardubice B 2:3
8.10. 15:00 Teplice B - Čáslav 10:0
8.10. 15:00 Chrudim - Jablonec 1:1 (5:6)
8.10. 15:00 Ústí - Liberec 2:4
10. kolo
15.10. 15:00 Olympia - Liberec 1:7
15.10. 15:00 Jablonec - Ústí 8:0
15.10. 15:00 Čáslav - Chrudim 0:5
15.10. 15:00 Pardubice B - Teplice B 0:0 (4:2)
15.10. 15:00 Varnsdorf - Admira 1:10
15.10. 15:00 Hradec B - Dukla 1:2
15.10. 15:00 Náchod - Sparta B 0:3
15.10. 12:15 Bohemians B - Boleslav B 1:4
11. kolo
22.10. 15:00 Boleslav B - Olympia 0:2
22.10. 10:00 Sparta B - Bohemians B 5:1
22.10. 15:00 Dukla - Náchod 11:4
22.10. 15:00 Admira - Hradec B 3:2
22.10. 15:00 Teplice B - Varnsdorf 10:0
22.10. 15:00 Chrudim - Pardubice B 2:0
22.10. 15:00 Ústí - Čáslav 3:2
22.10. 15:00 Liberec - Jablonec 0:2
12. kolo
29.10. 15:00 Olympia - Jablonec 2:4
29.10. 15:00 Čáslav - Liberec 0:11
29.10. 15:00 Pardubice B - Ústí 9:1
29.10. 15:00 Varnsdorf - Chrudim 2:1
29.10. 15:00 Hradec B - Teplice B 3:2
29.10. 15:00 Náchod - Admira 1:9
27.10. 12:30 Bohemians B - Dukla 2:2 (3:4)
29.10. 15:00 Boleslav B - Sparta B 1:4
13. kolo
5.11. 15:00 Sparta B - Olympia 5:0
5.11. 15:00 Dukla - Boleslav B 3:0
5.11. 12:15 Admira - Bohemians B 3:5
5.11. 15:00 Teplice B - Náchod 10:1
5.11. 15:00 Chrudim - Hradec B 3:0
5.11. 15:00 Ústí - Varnsdorf 5:0
5.11. 15:00 Liberec - Pardubice B 3:0
5.11. 15:00 Jablonec - Čáslav 5:4
14. kolo
12.11. 15:00 Olympia - Čáslav 4:0
12.11. 15:00 Pardubice B - Jablonec 1:2
12.11. 15:00 Varnsdorf - Liberec 0:12
12.11. 15:00 Hradec B - Ústí 0:1
12.11. 15:00 Náchod - Chrudim 0:5
12.11. 12:15 Bohemians B - Teplice B 4:2
12.11. 15:00 Boleslav B - Admira 6:1
12.11. 15:00 Sparta B - Dukla 1:0
15. kolo
19.11. 15:00 Dukla - Olympia 6:0
19.11. 15:00 Admira - Sparta B 1:5
19.11. 15:00 Teplice B - Boleslav B 2:2 (2:4)
17.11. 12:30 Chrudim - Bohemians B 4:0
19.11. 15:00 Ústí - Náchod 2:1
19.11. 15:00 Liberec - Hradec B 5:0
19.11. 15:00 Jablonec - Varnsdorf 9:0
19.11. 15:00 Čáslav - Pardubice B 1:8
16. kolo
4.3. 15:00 Olympia - Pardubice B
4.3. 15:00 Čáslav - Varnsdorf
4.3. 15:00 Jablonec - Hradec B
4.3. 15:00 Liberec - Náchod
4.3. 15:00 Ústí - Bohemians B
4.3. 15:00 Chrudim - Boleslav B
4.3. 15:00 Teplice B - Sparta B
4.3. 15:00 Admira - Dukla
17. kolo
11.3. 15:00 Admira - Olympia
11.3. 15:00 Dukla - Teplice B
11.3. 15:00 Sparta B - Chrudim
11.3. 15:00 Boleslav B - Ústí
11.3. 15:00 Bohemians B - Liberec
11.3. 15:00 Náchod - Jablonec
11.3. 15:00 Hradec B - Čáslav
11.3. 15:00 Varnsdorf - Pardubice B
18. kolo
18.3. 15:00 Olympia - Varnsdorf
18.3. 15:00 Pardubice B - Hradec B
18.3. 15:00 Čáslav - Náchod
18.3. 15:00 Jablonec - Bohemians B
18.3. 15:00 Liberec - Boleslav B
18.3. 15:00 Ústí - Sparta B
18.3. 15:00 Chrudim - Dukla
18.3. 15:00 Teplice B - Admira
19. kolo
25.3. 15:00 Teplice B - Olympia
25.3. 15:00 Admira - Chrudim
25.3. 15:00 Dukla - Ústí
25.3. 15:00 Sparta B - Liberec
25.3. 15:00 Boleslav B - Jablonec
25.3. 15:00 Bohemians B - Čáslav
25.3. 15:00 Náchod - Pardubice B
25.3. 15:00 Hradec B - Varnsdorf
20. kolo
1.4. 15:00 Olympia - Hradec B
1.4. 15:00 Varnsdorf - Náchod
1.4. 15:00 Pardubice B - Bohemians B
1.4. 15:00 Čáslav - Boleslav B
1.4. 15:00 Jablonec - Sparta B
1.4. 15:00 Liberec - Dukla
1.4. 15:00 Ústí - Admira
1.4. 15:00 Chrudim - Teplice B
21. kolo
8.4. 15:00 Chrudim - Olympia
8.4. 15:00 Teplice B - Ústí
8.4. 15:00 Admira - Liberec
8.4. 15:00 Dukla - Jablonec
8.4. 15:00 Sparta B - Čáslav
8.4. 15:00 Boleslav B - Pardubice B
8.4. 15:00 Bohemians B - Varnsdorf
8.4. 15:00 Náchod - Hradec B
22. kolo
15.4. 15:00 Olympia - Náchod
15.4. 15:00 Hradec B - Bohemians B
15.4. 15:00 Varnsdorf - Boleslav B
15.4. 15:00 Pardubice B - Sparta B
15.4. 15:00 Čáslav - Dukla
15.4. 15:00 Jablonec - Admira
15.4. 15:00 Liberec - Teplice B
15.4. 15:00 Ústí - Chrudim
23. kolo
22.4. 15:00 Ústí - Olympia
22.4. 15:00 Chrudim - Liberec
22.4. 15:00 Teplice B - Jablonec
22.4. 15:00 Admira - Čáslav
22.4. 15:00 Dukla - Pardubice B
22.4. 15:00 Sparta B - Varnsdorf
22.4. 15:00 Boleslav B - Hradec B
22.4. 15:00 Bohemians B - Náchod
24. kolo
29.4. 15:00 Olympia - Bohemians B
29.4. 15:00 Náchod - Boleslav B
29.4. 15:00 Hradec B - Sparta B
29.4. 15:00 Varnsdorf - Dukla
29.4. 15:00 Pardubice B - Admira
29.4. 15:00 Čáslav - Teplice B
29.4. 15:00 Jablonec - Chrudim
29.4. 15:00 Liberec - Ústí
25. kolo
6.5. 15:00 Liberec - Olympia
6.5. 15:00 Ústí - Jablonec
6.5. 15:00 Chrudim - Čáslav
6.5. 15:00 Teplice B - Pardubice B
6.5. 15:00 Admira - Varnsdorf
6.5. 15:00 Dukla - Hradec B
6.5. 15:00 Sparta B - Náchod
6.5. 15:00 Boleslav B - Bohemians B
26. kolo
13.5. 15:00 Olympia - Boleslav B
13.5. 15:00 Bohemians B - Sparta B
13.5. 15:00 Náchod - Dukla
13.5. 15:00 Hradec B - Admira
13.5. 15:00 Varnsdorf - Teplice B
13.5. 15:00 Pardubice B - Chrudim
13.5. 15:00 Čáslav - Ústí
13.5. 15:00 Jablonec - Liberec
27. kolo
20.5. 15:00 Jablonec - Olympia
20.5. 15:00 Liberec - Čáslav
20.5. 15:00 Ústí - Pardubice B
20.5. 15:00 Chrudim - Varnsdorf
20.5. 15:00 Teplice B - Hradec B
20.5. 15:00 Admira - Náchod
20.5. 15:00 Dukla - Bohemians B
20.5. 15:00 Sparta B - Boleslav B
28. kolo
27.5. 15:00 Olympia - Sparta B
27.5. 15:00 Boleslav B - Dukla
27.5. 15:00 Bohemians B - Admira
27.5. 15:00 Náchod - Teplice B
27.5. 15:00 Hradec B - Chrudim
27.5. 15:00 Varnsdorf - Ústí
27.5. 15:00 Pardubice B - Liberec
27.5. 15:00 Čáslav - Jablonec
29. kolo
3.6. 15:00 Čáslav - Olympia
3.6. 15:00 Jablonec - Pardubice B
3.6. 15:00 Liberec - Varnsdorf
3.6. 15:00 Ústí - Hradec B
3.6. 15:00 Chrudim - Náchod
3.6. 15:00 Teplice B - Bohemians B
3.6. 15:00 Admira - Boleslav B
3.6. 15:00 Dukla - Sparta B
30. kolo
10.6. 15:00 Olympia - Dukla
10.6. 15:00 Sparta B - Admira
10.6. 15:00 Boleslav B - Teplice B
10.6. 15:00 Bohemians B - Chrudim
10.6. 15:00 Náchod - Ústí
10.6. 15:00 Hradec B - Liberec
10.6. 15:00 Varnsdorf - Jablonec
10.6. 15:00 Pardubice B - Čáslav