Fleischmann - Treundl, Kuna, Messlender (46. Bronkhorst), Degeorgi - Knaller, Binder, Stöffelbauer, Kern - Krejcirik (60. Zsak), Igesund.
Bohemians
Z. Hruška (46. Borovička) - Jakubec, Prokeš, Bičovský, Ondra - Chaloupka, Zelenský, Sloup - Čermák, V. Hruška, Levý (70. Mičinec).
Vídeň

Reportáž:

Jednobrankové zasloužené vítězství fotbalistů Bohemians Praha v odvetném střetnutí 1. kola Poháru UEFA nad mužstvem Admira-Wacker Vídeň i celkový poměr branek 7:1 z obou zápasů jasně hovoří o suverénním postupu vedoucího týmu československé ligy v této soutěži.

I když hráčům Bohemians stačil ve Vídni průměrný výkon, obě dosažené branky byly fotbalově pohledné a stály za to. První poločas připomínal spíše fotbalové šachy, hrálo se oboustranně opatrně a i dost nepřesně. Střed pole i mírná převaha v úvodní čtvrthodině patřily celku Admiry, která ve 13. minutě měla velkou šanci. Nejdříve Messlender trefil hlavou tyč a vzápětí Binder hlavičkoval do břevna. Celek Bohemians však odpověděl tím nejlepším způsobem a Zelenský v 16. minutě otevřel skóre. Fotbalisté Bohemians nadále kontrolovali hru, ovšem byl to celek Admiry, jemuž se podařilo vyrovnat. Rakouský reprezentační stoper Messlender z přímého kopu ze vzdálenosti 25 metrů vystřelil a vyražený míč Binder v 28. minutě poslal do sítě.

Po změně stran mužstvo Bohemians přesnou kombinační hrou i herním přehledem už dirigovalo vývoj zápasu ve svůj prospěch. Bylo aktivnější v osobních soubojích a optickou územní převahu vyjádřilo v 68. minutě dalším pěkným gólem. Vladimír Hruška odcentroval a Sloup poslal míč bez přípravy nekompromisně za záda rakouského brankáře. V závěru došlo ze strany Admiry k několika přehnaně tvrdým zákrokům i zbytečné nervozitě.

Na výhře Bohemians měli největší podíl ve středu pole Zelenský a v útoku Čermák s Vladimírem Hruškou, ale rovněž všichni ostatní zahráli spolehlivě.