sobota 8. října 2016 10:00
5. Zeman V. (Koubek), 40. Krunert (Osmančík), 58. Vala D. (Krunert).
Zeman D. - Jirsa, Moltaš, Vala P., Osmančík - Brož (49. Vala D.), Krunert, Zeman V., Peričevič (56. Zoubek) - Koubek (71. Yukhymenko), Procházka (76. Plíšek).
SK H. Měcholupy

Hodnocení trenéra Szekerese: "Vyrovnané utkání tabulkových sousedů rozhodla naše dobrá poziční hra proložená osobní zodpovědností každého hráče včetně efektivnější činnosti před soupeřovou bránou. Již v páté minutě díky dobrému presinku a následné sérii svižných a přesných přihrávek po ose Peričevič - Koubek zakončoval do odkryté branky PROCHÁZKA - 1:0. Hosté pak lépe drželi míč, vše však bez výraznějšího ohrožení naší svatyně. V závěru poločasu zastavil soupeř individuální průnik Osmančíka nedovoleným způsobem. Nařízený přímý kop KRUNERTA po teči zdi skončil v brance bezmocného Nejedlého - 2:0. Jediné zásadnější zaváhání předvedli naši hráči okamžitě po rozehrání druhého poločasu, kdy hosté dostali možnost pokutového kopu. Střelu hostujícího hráče však lapil gólman Zeman. Následně se nám dařilo diktovat tempo hry, což potvrdil po centru Krunerta hezkým volejem střídající DENIS VALA - 3:0. Tahle branka vzala soupeři i zbytky herního sebevědomí a utkání v poklidu dospělo ke svému závěru. Našim hráčům patří poděkování za soustředěný výkon a zodpovědný přístup."