neděle 19. března 2017 12:00
30. Vitarigov (Štěpánek F.), 37. Nejeschleba (Vitarigov).
Hejda - Dostál, Marhoul, Šumilov, Dvořák - Vaněk, Topol, Nejeschleba - Vitarigov (72. Plíšek), Turek (56. Štěpánek J.), Štěpánek F. (66. Seniv).
Nisa UMT

Hodnocení trenéra Fajfra: "K prvnímu mistrovskému utkání jarní části sezóny jsme nastoupili na UMT v Liberci. Úvod utkání nabídl nepřesnosti, po kterých se zejména domácí dostávali k příležitostem ke vstřelení branky. Nakonec se na úvodní branku čekalo více než půl hodiny. K naší radosti branka padla do domácí sítě, na zadní tyči se svým důrazem prosadil Vitarigov. Za pět minut jsme vedení navýšili, po přihrávce F. Štěpánka měl šanci Vitarigov, trefil brankáře, od kterého se míč odrazil k Nejeschlebovi a ten se nemýlil. Druhý poločas měli domácí převahu, my jsme však měli šance z rychlých protiútoků. Ani na jedné straně ale nakonec nedošlo k vsítění branky, a tak utkání skončilo 0:2. Jsme rádi, že jsme do jarní fáze vstoupili ziskem tří bodů, nicméně víme, že musíme nadále pracovat na zlepšení herního projevu."