58. Červený.
Uhmann.
Kořének - Dostál (41. Pittauer), Marhoul, Vaněk, Freisler - Musil, Čakurda (59. Topol), Nejeschleba (67. Uhmann) - Štěpánek J. (41. Vitarigov), Horák (41. Yukhymenko), Seniv (53. Štěpánek F.).
SK Horní Měcholupy

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "Ke druhému domácímu utkání v tomto týdnu jsme poprvé v jarní části sezóny nastoupili na přírodní trávě. Již od úvodu se nám v utkání nedařilo, měli jsme špatný pohyb i práci s míčem. Soupeř se dostával do nadějných příležitostí z našich hrubých chyb, nedokázal však žádnou proměnit, a tak pro nás byl poločasový výsledek 0:0 ještě příznivý. Ve druhé půli se i přes vysoký počet změn v sestavě naše hra nezměnila, postrádala především klid. V posledních utkáních řešíme špatně standardní situace a jedna taková rozhodla i toto utkání. Na branku Budějovic z 60. minuty jsme již nenašli odpověď a prohráli jsme 0:1."