13. Vaněk (Topol) - 11. Pudhorocký z pen., 33., 65. Bláha, 52. Gabriel Š.
Hejda - Freisler (68. Šumilov), Marhoul (46. Čakurda), Dostál, Pittauer (68. Štěpánek J.) - Musil (60. Seniv), Topol (57. Vitarigov), Nejeschleba - Uhmann, Vaněk, Štěpánek F. (46. Turek)
SK Horní Měcholupy

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"V utkání s jedním z předních týmů naší tabulky jsme nebyli favorité. Soupeř prokazoval svou kvalitu od prvních minut a po proměněné penaltě v 11. minutě šel do vedení. My jsme na to velmi rychle dokázali zareagovat a po kombinaci na malém prostoru jsme srovnali, trefil se Vaněk. Zbývající čas v první půli měla převážně Sparta míč pod kontrolou. My jsme se po občasných ztrátách dostávali do nadějných protiútoků, bohužel nás o vstřelení branky připravilo špatné řešení těchto situací. A tak soupeř do půle udeřil a dostal se do vedení 2:1. Druhá půle se velmi podobala první, Sparta držela míč na svých kopačkách a nedovolila nám se dostat téměř do žádné příležitosti ke vstřelení branky. Navíc sama navýšila skóre o dvě branky a tak utkání skončilo 4:1."