neděle 4. června 2017 12:30
70. Dostál (Nejeschleba).
Hejda - Pittauer, Marhoul, Dostál, Šumilov (56. Musil) - Čakurda (35. Vaněk), Topol (56. Turek), Nejeschleba - Štěpánek J. (48. Yukhymenko), Štěpánek F., Vitarigov (63. Plíšek).
Ohrazenice

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "Utkání v Pardubicích se odehrálo na velmi kvalitním terénu. Domácí byli v prvním poločasu nebezpečnějším týmem, ale své příležitosti neproměnili. Nám chyběl lepší přechod do útočné fáze. Poločas skončil 0:0. Ve druhé půli byl soupeř zpočátku kvalitnějším týmem, ale když už se dostal do šance, skvěle zasáhl brankář Hejda. V posledních dvaceti minutách utkání jsme zkvalitnili hru a začali se dostávat do nadějných příležitostí. V 70. minutě jsme vstřelili branku, když se po centru Nejeschleby prosadil hlavou Dostál. V posledních deseti minutách se, i přes možnosti, skóre nezměnilo, a tak jsme v závěrečném venkovním utkání sezóny uhráli tři body."