10. a 13. Veliký - 21.Šimunič, 70.Špitálský (Muška).
Bohemians Praha 1905:
Špitálský - Hýsek (55. Bareš), Hodouš, Janovský, Broda (55. Bína) - Vaněk, Müller, Lilling - Šimunič (55. Peterka), Muška, Bárta (29. Kohoutek).
Vladivostocká UMT

Hodnocení trenéra Martina Lillinga: Utkání s Vršovickým sousedem má vždy náboj a nejinak tomu bylo i dnes. Prvních 10 minut jsme byli aktivnější, získávali míče vysoko na polovině soupeře a tím eliminovali hru domácích. Po té ovšem naši stopeři vyrobili dvě hrubky a my zničeho nic prohrávali 0:2...trvalo nám 15 minut, než jsme se trošku srovnali a v té době mohli domácí o výsledku rozhodnout. Nestalo se však a před poločasem se klukům podařilo dát kontaktní branku. A jak už to bývá, vlila nám krev do žil a po přestávce se náš výkon zvedl. Zápas se najednou proměnil v hru nahoru dolu, která byla v tomto počasí extrémě náročná, ale nám vyhovovala. Slavia hrozila z brejků a nutno říci, že z nich mohla rozhodnout, ale i my jsme měli své šance a nakonec se nám v zoufalém závěrečném náporu podařilo po rohovém kopu brankářem v poslední minutě vyrovnat. Upřímně, něco takového jsem si ještě na lavičce neprožil...a je to fajn...