999.
Fryšták - Dostál, Buchta, Šmíd, Havel - Nitrianský (70. Mašek), Jindřišek, Jirásek (60. Hašek), Bartek - Kabajev, Kuchta (97. Luts).
Vejmola - Pauschek (46. Jánoš), Stronati, Čmovš, Keresteš - Levin, Mareš (79. Matějovský) - Nečas, Magera, Přikryl - Chramosta (57. Železník).
Ďolíček

Klokani nastoupili do utkání v dosti pozměněné sestavě. Trenér Koubek se vrátil ke čtyřobráncovému systému, na hrotu poté operovali dva útočníci. V základní sestavě se poprvé v soutěžním utkání objevil Nitrianský, jenž zaujal pravý kraj zálohy.

První velkou příležitost si již po třech minutách vytvořili hosté, kdy Chramosta sám z pravé strany nedokázal prostřelit Fryštáka. Na to kontrovali Klokani rohovým kopem, který se odrazil ke Šmídovi, ten poté v krkolomné pozici trefil tyč.

Bohemka se po své šanci probrala z letargie posledních dní a začala dorážet na obranu Boleslavi. Z několika polostřel a pološancí se zrodila jedna velká po necelé půlhodině hry, Bartek poslal nadýchaný centr do vápna, kde si ho našel Kabajev. Jeho hlavičku do protipohybu brankáře ale Vejmola konečky prstů vyrazil.

Na začátku druhé půle se z průběhu hry nic nezměnilo, avšak jako blesk z čistého nebe udeřili hosté. V devětapadesáté minutě nedokázal Havel odhlavičkovat nebezpečný centr, ve vápně si tak našel míč Magera a zblízka propálil Fryštáka.

Boleslav byla ve vedení a Klokani se začali vrhat do vysilujícího útočení. A snaha se vyplatila, Bohemka zamkla soupeře v jeho pokutovém území, načež Jindřišek vyslal centr na zadní tyč, kde Mašek procedil míč za záda brankáře Vejmoly.

Zelenobílí byli rázem na koni a do konce základní hrací doby si vytvořili ještě několik zajímavých příležitostí. Nejprve na Kabajevovu prodlouženou hlavičku nedosáhl Havel, následně Hašek netrefil skákající balón na penaltovém puntíku.

Devadesát minut bylo odehráno a na řadu přišlo prodloužení trvající dvakrát patnáct minut. V jeho první části se žádný z týmů už nikam nehnal, tudíž byla k vidění hra především okolo středu hrací plochy. V závěru části druhé se ještě k náporu zmohla Boleslav, obě její slibně vyhlížející šance ale zhatily nafilmované pády ve vápně.

Nerozhodný stav byl na světě, utkání tak měl rozhodnout penaltový rozstřel. Jako první se postavil k míči Jindřišek a zkušeně proměnil, na jeho pokutový kop totožně navázal Přikryl. Ve druhé sérii svou penaltu proměnil Hašek, Matějovskému se vedlo stejně. Při třetích pokusech ale poslal Bartek míč nad bránu, načež hostující Čmovš se štěstím spolupracoval s tyčí a strhl vedení na stranu Boleslavi. Ve čtvrté řadě penalt se ještě prosadili oba střelci Havel i Železník, rozhodnout se tak mohlo v sérii páté. Tam ale nevsítil branku Mašek, tudíž již nikdo z hostujícího družstva kopat nemusel - Boleslav ovládla penalty v poměru 4:3.

Mašek nedává a postupuje Boleslav.
I on dává.
Míč si postaví Železník.
Havel přesnou ranou proměnil pokutový kop.
za Klokany bude penaltu zahrávat Havel.
S přispěním tyče posílá stoper Čmovš hosty do vedení.
Za Boleslav bude kopat Čmovš.
Třetím exekutorem je Bartek, který bohužel přestřelil.
Ani on se nemýlil a srovnává.
Matějovský ukončí druhou sérii.
Hašek poslal Vejmolu na druhou stranu a pověsil míč za háčky!
Druhou sérii začne Hašek.
A také dává.
Za Boleslav kope jako první Přikryl.
Pepa proměňuje!
Prvním exekutorem bude Jindřišek.
120.
Ani druhá část prodloužení nerozhodla o vítězi. Postupujícího určí penalty.
119.
Žlutou kartu za simulování v pokutovém území dostává Nečas.
114.
Jindřišek fauloval Přikryla před zraky trenéra Koubka, přímý kop pro Boleslav.
112.
Matějovský si podržel rukou Jindřiška a je dalším držitelem žluté karty.
118.
Roh pro Boleslav po hlavičce Buchty, který odklidil míč po autovém vhazování. Klokani se opět v poklidu ubránili.
106.
Začala druhá patnáctiminutovka prodloužení.
105.
První část prodloužení skončila.
103.
Přikryl prostrčil míč Železníkovi, ale ten vysoko přestřelil branku Fryštáka.
99.
Šmíd nedovoleně zastavil nebezpečný brejk hostů a dostává za to žlutou kartu.
97.
Poslední střídání domácího kouče. Za potlesku tribun odstupuje Kuchta a nahrazuje ho Luts.
95.
Nečas nepochopil úmysl Matějovského a přihrávka zkušeného záložníka končí v zámezí.
92.
Se žlutou kartou bude utkání dohrávat Kuchta.
90.
Prodloužení začíná.
90.
Je konec. Uvidíme prodloužení.
90.
Napomínán je i Železník a i on uviděl žlutou kartu.
90.
Žlutou kartu dostal Hašek.
89.
Bartek poslal do vápna další krásný centr, ale ten Maška přeletěl a ten ho vracel před branku na Kuchtu, jehož střelu skvělým zákrokem vyrazil Vejmola na břevno a posléze balón odskákal na roh. Ten Bohemka nevyužila.
85.
Mašek vystřelil ze strany, jeho pokus vyrazil Vejmola před sebe k Haškovi, ale ten před ním míč špatně skočil a boleslavští ho odkopli pryč.
83.
Kabajev vedl rychlý brejk, přihrál míč Maškovi, jenž ve vápně upadl, ale penaltu rozhodčí Nenadál nenařídil.
79.
Mareše střídá Matějovský.
79.
Pěkný kroucený míč Jindřiška z rohu byl ve vápně tečován, ale branku minul jen o kousek a Havel na něj u tyče nedosáhl.
78.
Střelu Jindřiška z přímého kopu srazila zeď na roh.
77.
Zajímavý přímý kop za hranicí šestnáctky pro Klokany po faulu Mareše na Haška.
74.
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jindřiškův bochánek procpal za Vejmolu do sítě Mašek!!!!
72.
Dnešní utkání sleduje 999 diváků.
70.
Odchází Nitrianský a místo něj jde na hrací plochu Mašek.
67.
Rohový kop sice Klokani nevyužili, ale dál Boleslav mačkají a nenechávají její hráče vydechnout.
65.
Bartek přihrál Kuchtovi, ale jeho střelu ztečovala obrana hostů na roh.
60.
Střídat bude i Bohemka. Do hry jde Hašek, který nahrazuje Jiráska.
59.
Míč se odrazil k Magerovi, který napálil míč do sítě.
57.
Dnes už dohrál Chramosta a na hřiště se podívá Železník.
55.
Míč skončil po dlouhém autovém vhazování Havla na Jindřiškově kopačce, ale zkušenému středopolaři míč špatně skočil a jeho střela skončila mimo tři tyče.
53.
Nitrianského centr defenziva Boleslavi odvrátila a posléze je odmáván Kabajevovi ofsajd.
52.
Přikryl srazil rozběhnutého Havla a Bohemka bude kopat přímý kop od hostující střídačky.
49.
Klokani teď otáčí hru ze strany na stranu. Rychlé odebrání míče však vyústilo v kolmou přihrávku na Chramostu, ale Fryšták včas vyběhl a míč uschoval v naruči.
46.
Do druhé půle nastoupil Jánoš místo Pauscheka.
46.
Druhá půle začala.
Hráči Bohemians si v první půli vytvořili hned dvě velké šance, ale Šmidově střele stála v cestě tyč a Kabajevovu hlavičku po Bartkově centru vyškrábl konečky prstů Vejmola.
45.
První poločas skončil.
43.
Další standardní situace pro hosty ze zajímavé pozice v o oblasti hostující střídačky. Klokani se však ubránili a už se vrhají do ofenzivy.
37.
Žlutou kartu za faul na Kuchtu dostává Mareš.
35.
Centr z rohového kopu zakončil Šmíd, balón však skončil v rukavicích brankáře hostů.
33.
Buchtův dlouhý pas ztečovala defenziva Boleslavi na rohový kop.
32.
Přikrylovu nabídku do vápna v klidu odklidil hlavou na autové vhazování Havel.
31.
Dostál se včas postavil Kerestešovi a jeho centr zablokoval na další roh.
29.
Kuchta fauloval na útočné polovině Pauscheka a míč bude mít k dispozici Mladá Boleslav.
27.
Bartek poslal krásný nadýchaný centr do vápna, kde si ho našel Kabajev, ale jeho hlavičku konečky prstů vyrazil Vejmola.
25.
i přes menší problémy se nakonec Bohemka rohu ubránila. a vyráží dopředu. Bartek nahrál Havlovi, ale jeho střelu k tyči zlikvidoval skokem do strany Vejmola.
23.
Kroucenou střelu Přikryla vyškrábl na rohový kop Fryšták.
23.
Boleslavští budou mít k dispozici přímý kop z dobré pozice.
21.
Bartek si zpracoval a míč a pokoušel se překvapit Vejmolu, míč mu však sjel z kopačky a gólman Boleslavi bude rozehrávat od branky.
16.
Přikryl posla do vápna zajímavou nabídku, která dokonce skončila v síti, branka ovšem nemohla platit kvůli ofsajdu zakončujícího hráče.
15.
Boleslav si udržuje míč ve své moci a hledá cestu k brance. Teď budou hostující hráči rzehrávat přímý kop od hostující lavičky.
9.
Havel nabil Jiráskovi, jenž se odhodlal ke střele zhruba ze třiceti metrů, ale míč skončil v ochranné síti za brankou Vejmoly.
8.
Jirásek se dožadoval rohového kopu, ale Nenadál nařídil odkop od branky.
6.
Pěkný centr Nitrianského od rohového praporku se odrazil ke Šmídovi, ale ten trefil jen tyč.
5.
Nitrianského centr z přímého kopu odvrátili boleslavští na roh.
3.
Chramosta už byl sám před Fryštákem, ale brankář Bohemky ho fantastickým zákrokem vychytal.
1.
Hned v prvních vteřinách si připisuje první střelu tým hostí, ale Nečas branku přestřelil.
1.
Zápas začal. Výkop má Boleslav.
Trenér Miroslav Koubek si ponechal na střídačce tuto skupinku hráčů: Berkovec - Hubínek, Markovič, Krch, Luts, Hašek, Mašek.
Na lavičce náhradníků hostujícího týmu budou připraveni naskočit do hry: Mikulec - Fleišman, Da Silva, Jánoš, Železník, Matějovský, Takács.
Jako hlavní rozhodčí bude utkání řídit Martin Nenadál. Na čarách mu budou asistovat Ivo Nádvorník a Tomáš Batík.
Kouč Miroslav Koubek změnil pro dnešní utkání rozestavení, základní jedenáctka vypadá takto: Fryšták - Dostál, Buchta, Šmíd, Havel - Nitrianský, Jindřišek, Jirásek, Bartek - Kabajev, Kuchta.
Tým Mladé Boleslavi nastoupí v následující sestavě: Vejmola - Pauschek, Stronati, Čmovš, Keresteš - Mareš, Levin - Nečas, Magera, Přikryl - Chramosta.
Přejeme Vám příjemný večer z Ďolíčku, kde se za půl hodinky odehraje čtvrtfinálové utkání MOL Cupu mezi Bohemkou a Boleslaví.