Farkaš
Roub - Vala D. (71. Jaroš M.), Lukeš, Vala P., Douděra - Farkaš, Matoušek, Krunert - Peričevič (81. Zoubek), Duong (59. Vetešník), Le Tuan.
TC Strahov

Hodnocení trenéra Jakuba Haranta:

"Úvodní šanci zápasu si i přes výraznou převahu Sparty v držení míče vypracoval náš záložník Farkaš, bohužel neproměnil, a tak z první šance udeřili domácí. Druhý gól přišel prakticky vzápětí. Po naší chybě v rozehrávce následoval faul ve vápně a pokutový kop. Sparta nás poté ještě výrazněji zatlačila, ale do poločasu jsme se štěstím vydrželi bez další inkasované branky. Po slabším úvodu druhé půle se kluci konečně osmělili a začli pronikat také do vápna domácích. S přibývajícím časem jsme míč na nohách měli častěji a nebezpečnějších situací přibývalo. Když jsme ale v posledních 10 minutách neproměnili ani ty největší šance, skončil zápas 0:2."