31. Douděra, 77. Matoušek (Beran) - 32. Dobiáš, 43. Chodora
Zeman D. - Zeman V. (78. Gregor M.), Moltaš, Jirsa, Matoušek - Gregor O., Beran, Douděra - Peričevič (46. Lapka), Zoubek (66. Horák), Vala D.
Čechie Uhříněves

Hodnocení trenéra Jakuba Krištofka:

"Do zápasu s FK Ústí nad Labem jsme vstoupili velmi dobře a vypracovali si hned několik brankových příležitostí. Do 31. minuty jsme byli nebezpečnějším týmem, což vyvrcholilo první brankou v utkání a dostali jsme se do vedení 1:0. Soupeř nám nechtěl dát nic zadarmo a hned z rychlého protiútoku vyrovnal. Poté jsme trochu polevili a ke konci první půle, soupeřovi hráči využili standardní situaci, se dostal hostující tým do vedení. V druhé půli jsme odvedli poctivý a zodpovědný výkon, který jsme korunovali vyrovnávající brankou. Po remíze 2:2 se kopali kopy z pokutové značky a v nich jsme nakonec vyhráli 7:6 a získali o bod navíc."