8. Klika, 17. Jankele, 21. Bakeš, 62. Jankele, 75. Šikl, 77. Vácha - 22. Vala D., 33. Zoubek (Beran)
Krt - Lapka, Moltaš, Vala P., Matoušek - Vala D., Jirsa, Beran, Horák (71. Stojanovski), Peričevič (51. Jaroš D.) - Zoubek
Letní stadion UMT

Hodnocení trenéra Jakuba Krištofka:

"Do zápasu jsme vstoupili velice neorganizovaně a nedařilo se nám soustředit na úkoly, které jsme si před utkáním stanovili. Domácí tým toho využil a dostal se hned do několika šancí a následně se mu podařilo hned třikrát skórovat. Zlom nastal po třetí soupeřově brance, kdy se individuálně prosadil Denis Vala a nastartoval náš tým k lepšímu a zodpovědnějšímu výkonu. Do přestávky jsme přidali ještě jednu branku a dostávali soupeře pod tlak. Po přestávce se nám ale nepovedlo navázat na zlepšený výkon z druhé půli prvního poločasu a domácí tým díky své píli a organizaci přidal tři branky a zápas skončil 6:2."