1:3 (0:0)
Bohemians Praha 1905 B
neděle 11. března 2018 10:00
48. Peričevič (pen.), 70. Peričevič (Beran), 71. Vala D. (Peričevič)
Roub - Rohla, Moltaš, Krasnyanyk, Matoušek - Hrobník (60. Beran), Douděra, Jirsa - Vala D., Peričevič, Jaroš D. (82. Marcinčik)
Masarykova - UMT

Hodnocení trenéra Davida Střihavky:

"Do prvního mistrovského utkaní v jarní části jsme vstoupili velmi pasivně a nechali soupeře hrozit po rychlých protiútocích.Od 20 minuty se obraz hry změnil a zejména z naší levé strany Ústí přehrávali a dostávali se do zajímavých příležitostí. Do druhé půle jsme naopak vstoupili aktivněji a po faulu na Douděru v pokutovém území proměnil bezpečněpenaltu Peričevič , 0:1. Nadále jsme dobře kombinovali, drželi míč a po další pěkné akci vstřelil Peričevič druhou branku, 0:2. A když se nám podařilo přetavit v gól i následující rychlou akci zakončenou Denisem Valou, bylo o utkání rozhodnuto, 0:3. Soupeř ještě stačil korigovat na konečných 1:3."