2:1 (2:0)
AC Sparta Praha B
úterý 22. května 2018 13:00
5. Beran, 34. Douděra - 61. Dolejš
Pospíšil - Krasnyanyk (70. Richter), Gregor O. (89. Lapka), Moltaš, Marcinčik - Zeman V., Jaroš D. (90. Hrobník), Douděra - Beran (73. Rohla), Procházka (76. Nussbauer), Zoubek.
Loko Vršovice

Hodnocení trenéra Davida Střihavky:

"V dalším mistrovské utkání jsme přivítali Spartu. V minulých utkání jsme výsledkově propadli, a tak jsme měli velkou možnost, jak to napravit. Úvod utkání mělo vysoké tempo především díky tomu, že oba týmy chtěli hrát ofenzivě. Povedlo se nám jít do vedení Beranem, kterému zapadl nepovedený centr za zády sparťanského brankáře, 1:0. O chvíli později jsme šli do dvoubrankového vedení po proměněné penaltě Douděry, 2:0.
V druhé půli byl obraz hry stále stejný, oba týmy hráli aktivně. Spartě se podařilo snížit na 1:2. Tento výsledek zůstal stejný až do konce utkání i díky skvělému zákroku Pospíšila, který 3 minuty před koncem zlikvidoval hlavičku hostujícího útočníka. Tři body tak zůstaly doma."