2:1 (2:1)
FK Admira Praha
neděle 3. června 2018 10:00
4. Jaroš D., 10. Zoubek - 30. Záruba
Pospíšil - Lapka, Rohla (46. Štěpánek F.), Zeman V., Krasnyanyk - Beran (46. Le Tuan), Jaroš D., Richter - Nussbauer (71. Marhoul), Zoubek, Hrobník.
Loko Vršovice

Hodnocení trenéra Davida Střihavky:

"Vstup do utkání nám vyšel a v 10. minutě jsme vedli o dva góly díky trefám Jaroše a Zoubka. O chvíli později rozhodčí neodpískal jasnou penaltu na Zoubka. V této fázi utkání nic nenasvědčovalo tomu, že by nás měl soupeř výrazněji potrápit. Chvíli na to se ale do míče opřel hostující útočník a hezkou střelou na zadní tyč snížil skóre, 2:1. Zhruba od 30. minuty se naše hra výrazně zhoršila a nedokázali jsme se kvalitně dostat do kombinace. Soupeř těžil z jednoduché hry na vysokého útočníka, který nám dělal problémy. Druhá půle nás zastihla ve stejném rozpoložení, i tak jsme si ale vypracovali tři vyložené šance, bohužel nevyužity. Nakonec jsme se kostrbatým způsobem dopracovali k hubenému, ale cennému vítězství."