neděle 27. srpna 2017 12:15
Kořének - Huleš, Mareš, Kadlec, Spizzirri (56. Šmejkal) - Koutský (52. Švestka), Novák, Vacek (55. Hollmotz) - Havránek, Kotrus (52. Keller), Sochor
Loko Vršovice

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"V prvním utkání nové sezóny hrané v domácím prostředí jsme přivítali Jablonec. Chtěli jsme jak herně, tak výsledkově napravit dojem z prvního utkání v Liberci. Zpočátku jsme se velmi dobře pohybovali, v defenzivě jsme, až na pár situací, působili kompaktním dojmem. V prvním poločase jsme se dostali do nadějných příležitostí, ale nevyřešili jsme je však vstřelenou brankou. V druhé půli byl Jablonec více na míči, nám již docházeli síly, již jsme nekombinovali dobře jako v prvním poločase, docházelo ke spoustě brzkých ztrát. Jablonec však svou mírnou převahu nepotvrdil brankou a tak utkání dospělo za stavu 0:0 do penalt, kde hostující hráči ukázali větší klid a přesnost a odvezli si tak bod navíc."