26. Novák (Sochor) - 15., 68. Nykodým, 64. Kadlec, 74. Stránský
Kořének - Freisler (54. Vott), Coňk, Kadlec, Spizzirri - Švestka, Havránek (73. Matějka), Vacek (63. Vitarigov) - Sochor, Novák, Keller
Loko Vršovice

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"V druhém domácím utkání za sebou jsme přivítali celek z Mladé Boleslavi. Hned v první minutě jsme od hostů dostali dárek v podobě špatné přihrávky mezi stopery, ale nabídnutou situaci jsme neřešili přímočaře a soupeř se stačil vrátit a nadějnou šanci překazit. Mladoboleslavští drželi míč více času na svých kopačkách, avšak po většinu času na vlastní polovině hřiště. My jsme spíše vyčkávali a využívali rychlých přechodů do útoku. Jako první se však radovali hosté a to když se důrazně na hranci brankového území prosadil jejich útočník. Zanedlouho bylo vyrovnáno, jeden z rychlých přechodů využil Novák razantní střelou. Poločas skončil 1:1. Úvod druhé půle vypadal velmi podobně jako půle první. Do velké šance se dostal Sochor, ale hostující brankář nám časným výběhem překazil radost. V 63. minutě jsme takticky nepochopitelně řešili odkop od své branky, navíc se k tomu připojilo ještě podklouznutí hráče s míčem a hosté nabídnutou šanci využili. Když 4 minuty na to Boleslav využila kvalitně brejk, bylo utkání téměř rozhodnuté. Definitivní podobu výsledku dali hosté 5 minut před koncem čtvrtou brankou. Utkání tak skončilo až moc krutým výsledkem pro nás a to v podobě 1:4."