7. Vacek z pen., 63. Vacek (Novák) - 39. Mládek, 74. Dostál
Kořének - Vott, Coňk, Kadlec, Hollmotz (41. Spizzirri) - Koutský (56. Novák), Švestka, Havránek - Sochor, Keller, Vacek (69. Kankara)
Čechie Uhříněves

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"V utkání hraném na umělé trávě v Uhříněvsi jsme se střetli s jedním z nejvýše postavených týmů v naší tabulce. Úvod se nám vydařil, dobře jsme kombinovali. V sedmé minutě jsme zahrávali rohový kop, při němž hostující obránce fauloval našeho útočníka. Pokutový kop si vzal na starost Vacek a nemýlil se. Od té chvíle byla Dukla první poločas lepším týmem, vyrovnat se jí však podařilo až k samému závěru první čtyřicetiminutovky. Druhá půle začala vyrovnaně, s favoritem jsme drželi herně krok. Když se navíc dvacet minut před koncem prosadil po přihrávce Nováka podruhé v utkání Vacek, vypadalo to na menší překvapení. Dukla však zabrala a vytvořila si více šancí, při nichž se několikrát zaskvěl brankář Kořének. Na akci středem hřiště byl však i on krátký a hosté tak sedm minut před koncem vyrovnali na konečných 2:2. V penaltovém rozstřelu navíc ukázali pevnější nervy a odvezli si tak bod navíc."