34. Huleš (Švestka) - 46. Müller, 59. Polyák, 69. Černický
Matějka - Coňk, Kadlec, Huleš, Spizzirri (76. Žebrakovský) - Koutský (59. Čipera), Havránek (50. Kousal), Švestka, Mareš - Keller (67. Knap), Vacek
Čechie Uhříněves

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"V prvním domácím utkání jarní sezóny jsme přivítali jeden z vedoucích celků soutěže, FC Slovan Liberec. V prvních pěti minutách jsme si vypracovali dvě velké příležitosti, ale Vacek a Mareš své šance neprotavili v úvodní branku. Hrál se velmi svižný fotbal s kvalitními kombinacemi. Ve 34.minutě jsme se dostali do vedení, když se po rohovém kopu napodruhé prosadil Huleš. Konec poločasu patřil hostům, kteří se však ani z jednoho ze čtyř rohových kopů neprosadili. Druhá půle začala náporem Liberce, který vysunul presink a my jsme si s tím nedokázali kvalitně poradit. Výsledkem byla vyrovnávací branka. V 55.minutě jsme byli potrestáni za nedisciplinovanost žlutou kartou a soupeř přesilovku využil, 2:1. I když jsme se snažili obraz hry obrátit v náš prospěch, bohužel nám již chyběli síly a výsledkem byla třetí branka obdržená po rohovém kopu. I přes náš srdnatý výkon si tak hosté odvezli všechny tři body."