57. Mareš (pen.), 64. Vott (Kousal), 78. Matějka (Mareš)
Kořének – Havránek, Coňk, Mareš, Spizzirri – Švestka, Čipera – Kousal, Keller (55.Vott), Vacek – Knap (68.Matějka)
Loko Vršovice

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"K domácímu utkání proti Varnsdorfu jsme nastoupili jako favorité s cílem potvrdit kvalitní předváděnou hru z posledních utkání. I díky změnám v sestavě nám však z počátku chyběla lehkost. Velkou část první půle jsme měli míč na svých kopačkách, ale nebyli jsme přesní ve finální fázi. Poločas tak skončil bez branek. Druhou půli jsme začali ve vysokém tempu, prosazovali jsme se hlavně přes levou stranu. V 55. minutě byl faulován aktivní Kousal a Mareš pokutový kop bezpečně proměnil. Chvíli na to si v brankovém území našel Kousalovu přihrávku Vott a bylo to 2:0. Pár minut před koncem si na přesný míč Mareše za obranu naběhl střídající Matějka a uzavřel skóre utkání na 3:0."