10. Keller (Novák), 20. Coňk (Švestka), 30. Vacek (Novák), 54. Novák (Švestka), 67. Matějka (Vott) - 53. Hronek
Kořének – Havránek, Mareš, Coňk, Vott – Švestka (60. Koutský), Čipera – Keller (55. Kousal), Novák, Vacek (60. Kadlec) – Knap (65. Matějka).
Loko Vršovice

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"V utkání s Admirou jsme na domácím hřišti od počátku potvrzovali roli favorita. Míč jsme měli po většinu prvního poločasu na svých kopačkách a pěknými kombinacemi si vytvářeli střelecké příležitosti. Během úvodní čtyřicetiminutovky jsme vstřelili tři branky, nejprve se trefil Keller, poté technickou střelou Coňk a po krásné průnikové přihrávce Nováka zakončil do protipohybu brankáře Vacek. V úvodu druhého poločasu hosté začali agresivněji napadat naší rozehrávku, postupem času jsme na to zareagovali rychlejší přechodovou fází. Admira v 53.minutě využila chyby v naší rozehrávce a snížila skóre, na druhé straně ale o minutu později navrátil tříbrankové vedení Novák střelou pod horní tyč branky, asistenci si pasem za obranu připsal Švestka. Když se deset minut do konce prosadil hlavou střídající Matějka, utkání skončilo naším vítězstvím 5:1."