Výhodné nabídky a slevy pro členy DFB

Členství v DFB není jen o pomoci našemu klubu, Bohemce, ale též o výhodách a slevách, které nabízejí spřízněné firmy. Na této stránce naleznete seznam všech nabídek a slev pro členy DFB. (Seznam průběžně doplňujeme. Pokud i Vy chcete nabídnout něco členům DFB, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@fc-bohemians.cz.)


Nakladatelství Slovart 
Nakladatelství Slovart
Nakladatelství Slovart nabízí členům DFB slevu 20% na nákup knih v českém jazyce. Slevu lze uplatnit při nákupu v sídle společnosti předložením členského průkazu DFB nebo při nákupu v e-shopu Slovartu. Při nákupu v e-shopu realizujte objednávku na jméno uvedené v členské databázi a do poznámky napište "Sleva 20% DFB" a vaše členské číslo.
http://www.slovart.cz

Body perfecting club - Petr Vávra
Nakladatelství Slovart
Fitness centrum Body Perfecting Club - Petr Vávra nabízí všem členům DFB slevu 20% na veškeré služby. Dále nabízí slevu 30% na posilovnu.
Více informací:  http://www.dfb.zde.cz
Zvýhodněné SMS zpravodajství 
Objednáte-li si jako člen Družstva fanoušků Bohemians SMS zpravodajství z telefonního čísla, které máte uvedeno ve svém profilu člena DFB, obdržíte za stejnou cenu v rámci všech tarifů více zpráv. Více informací naleznete v sekci Mobilní Bohemka.