FK Admira Praha - Bohemians Praha 1905 1:2 (1:1)
Branky: 15. Marcinčík - 10. Vaněk, 87. Štěpánek F.
Bohemians Praha 1905: Šerák - Jirsa (46. Nekvasil), Lehovec, Mareš, Vaněk, Musil (57. Váňa), Novák, Dostál (82. Jančí), Ielitro, Seniv (64. Havránek), Osmančík (68. Štěpánek F.).
U18
FC Chomutov - Bohemians Praha 1905 1:6 (1:3)
Branky: 22. Kadlec vlastní - 4. Čakurda, 40. Nekvasil, 41. Havránek, 69. Jančí, 70. Jančí, 80. Štěpánek F.
ŽK: Stádník, Kibal (Chomutov).
Bohemians Praha 1905: Kořének (46. Gregor) - Peřina, Kadlec, Freisler (46. Mareš), Peake, Štěpánek F., Havránek, Váňa, Nekvasil, Šumilov (46. Bergmann), Čakurda (46. Jančí).
U17
FK Admira Praha - Bohemians Praha 1905 0:4 (0:0)
Branky: 54. Knap, 60. Horváth, 80. Šalanský, 81. Šalanský.
Bohemians Praha 1905: Kořének - Novák, Švara, Kadlec, Stupka, Vaněk, Šaškin (55. Huleš), Spizzirri (77. Váňa), Síkora (46. Šalanský), Horváth (68. Havránek), Knap (55. Kadlec M.).
U16
FC Chomutov - Bohemians Praha 1905 0:10 (0:4)
Branky: 3. Janovský, 25. Kadlec, 29. Peterka, 31. Damašek, 48. Sarkisyan z penalty, 57. Bukovaz, 63. Peterka, 65. Sváta, 68. Sarkisyan, 70. Sarkisyan.
ŽK: Panc (Bohemians).
Bohemians Praha 1905: Všetečka - Damašek (46. Sarkisyan), Bína, Janovský (46. Eiselt), Muška, Temelkovski, Bukovaz, Peterka (66. Sedlmajer), Müller, Panc, Kadlec (46.Sváta).
U15
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav 4:1 (3:0)
Branky: 25. Vondra, 27. Vondra, 34. Pomahač, 56. Ketner - 69. Kalfus.
ŽK: Liška - Kalfus.
Bohemians Praha 1905: Špitálský - Šurýn (15. Ketner), Hodík, Petrouš, Krstevski (36. Liška) - Lilling, Středa (46. Skořepa), Pomahač (46. Petránek) - Sobotka, Haushofer (36. Drul), Vondra (36. Koutecký).

Hodnocení trenéra Martina Lillinga:"Poločasové vedení 3:0 jsme si dnes asi ani nezasloužili. Brankář hostů vyrobil dvě chyby a vstřelili jsme snadné branky. Více ale mrzí druhý poločas, kdy soupeř hrál místy až hodně naivně a přesto skončil remízou. Branku jsme inkasovali minutu před koncem z kopačky asi nejlepšího hráče utkání, hostujícího Kalfuse."