Povedený kemp akademie Bohemians v Uhříněvsi

Minulý týden proběhl již tradiční fotbalový kemp v Uhříněvsi.

Povedený kemp akademie Bohemians v Uhříněvsi

Každé léto Fotbalová akademie Bohemians Praha 1905 – Velvary pořádá dva letní fotbalové kempy. V červenci ve Velvarech a v srpnu v Uhříněvsi. Právě začátek srpna byl v Uhříněvsi ve znamení fotbalového kempu nejmenších dětí a to již od 4 let.

První týden v srpnu se tu ve fotbalových dovednostech zdokonalovalo 45 dětí, převážně těch, které bydlí v Uhříněvsi. Fotbalový kemp tradičně navštívil Antonín Panenka a neúnavně se podepisoval dětem, jejich rodičům a prarodičům. Malí fotbalisté také kvitovali, že byli v blízkosti prvoligových hráčů, pravidelně se navzájem potkávali nejen na tréninku, ale například i v jídelně. I pro prvoligisty bylo určitě zpestření, když děti aplaudovaly při každém gólu, byť jen tréninkovém. 

Největším oceněním pro nás bylo to, že děti nechtěly v pátek odejít z areálu a nejraději by i přes víkend pokračovaly. Ale to už by asi nezvládli trenéři, kteří tradičně na kempu vydali ze sebe to nejlepší. Kempy fotbalové akademie Bohemians Praha 1905 – Velvary mají velmi dobrou pověst a každé léto nedokážeme uspokojit všechny zájemce. Již teď víme, že za rok budou oba termíny beznadějně vyprodané.