Bohemians Praha 1905: Špitálský - Hodík, Liška (64. Pluhař), Petrouš, Skořepa (74. Burda), Růžička (57. Doležal), Vinš (46. Ketner), Syladiy (46. Bělaška), Drul, Haushofer, Krstevski.

FC Hradec Králové - Bohemians Praha 1905 0:5 (0:4)
Bohemians Praha 1905: Vácha - Hrabák (52. Diviš), Stamenovič (66. Kratochvíl), Salač (72. Koval), Studeňak, Fišer, Braný, Klymskyj (52. Dupal), Hausman, Vokrouhlík (58. Bárta), Veselý (72. Koudelka).

FC Hradec Králové - Bohemians Praha 1905 1:3 (1:2)
Branky:
2. Binar - 4. Rosenvald, 24. Havránek, 57. Sahula.
Bohemians Praha 1905: Sládek - Hájek (39. Stehlík), Demmer, Šimr, Novotný (70. Záboj) - Chadžijev (55. Lička), Ho, Černý (55. Jurák) - Rosenvald (70.Tichý), Havránek, Kubica (41. Sahula).

Hodnocení trenéra Martina Lillinga:"První poločas byl velmi vyrovnaný a klidně mohl skončit 4:4. Sice jsme šli hned v první minutě sami na branku, ovšem neproměnili jsme a hned ve druhé jsme po krásné střele z 25 metrů inkasovali. Naštěstí se nám podařilo záhy vyrovnat a v podobném duchu se odvíjel i celý první poločas. Na obou stranách dost příležitostí a fotbal nahoru dolů... Po přestávce už hradeckým došly síly a my hru kontrolovali. Branku jsme však vstřelili už jen jednu."